Facebook Google+ Twitter

Ukeje w klubie Wytwórnia

20 kwietnia do łódzkiego klubu Wytwórnia zawita z Damian Ukeje.

 / Fot. Materiał prasowyUkeje to solowy projekt Damiana Ukeje, dla szerszej publiczności znanego jako zwycięzca pierwszej edycji programu The Voice Of Poland. 26-letni muzyk wcześniej związany był z takimi zespołami jak Jerry’s Hole Band, Trigger i Fat Belly Family. W The Voice Of Poland trafił do grupy Adama Nergala Darskiego i okazał się jednym z najbardziej charakterystycznych i szczerych głosów tego programu, czym natychmiast zaskarbił sobie sympatię widzów. W ostatnim odcinku bezkonkurencyjnie wyprzedził pozostałych finalistów i został zwycięzcą pierwszej edycji The Voice of Poland. Po wygranej całkowicie skoncentrował się na stworzeniu autorskiego materiału do swojej debiutanckiej płyty.


Album Ukeje, którego premiera miała miejsce 5 lutego 2013r. promuje singiel „Bezkrólewie”, który zadebiutował 19 listopada 2012 r. na antenie Radia Eska Rock. Jak mówi sam artysta utwór jest „fuzją buntu i rockowej szarpaniny”. Debiutancki kawałek bardzo szybko zaskarbił sobie fanów, którzy zadbali aby
wspiął się na sam szczyt Najlepszej Rockowej Dwudziestki (NRD), głównej listy przebojów Eski Rock, utrzymując się nań już ponad 40 notowań.


Organizator: Wytwórnia

Bilety (miejsca stojące):

20 zł z kartą klubu Wytwórnia
25 zł bez karty klubu Wytwórnia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.