Facebook Google+ Twitter

Układ nerwowy jelitowy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-15 09:35

"Układ nerwowy jelitowy" to opracowanie adresowane nie tylko dla studentów i lekarzy medycyny weterynaryjnej, ale także dla tych, którzy studiując pokrewne dziedziny wiedzy chcieliby się zapoznać z budową i funkcjonowaniem ENS.

 / Fot. okładka"Układ nerwowy jelitowy" to opracowanie adresowane nie tylko dla studentów i lekarzy medycyny weterynaryjnej, ale także dla tych, którzy studiując pokrewne dziedziny wiedzy chcieliby się zapoznać z budową i funkcjonowaniem ENS. Podręcznik w syntetyczny sposób przedstawia aktualny stan wiedzy dotyczący pochodzenia, morfologii, mechanizmów działania oraz plastyczności układu nerwowego jelitowego.

Dr hab. n. wet. Marcin Bartłomiej Arciszewski i dr n. wet. Anna Zacharko-Siembida są pracownikami naukowo-dydaktycznymi Katedry Anatomii i Histologii Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Tematyka badawcza prac naukowych autorów obejmuje zagadnienia związane z szeroko pojętą neuroanatomią zwierząt domowych, w tym także morfologią układu nerwowego jelitowego.

Szczegóły


* Rodzaj literatury: Literatura fachowa

* Wydawca: Novae Res, Gdynia 2008

* Wydanie: Pierwsze

* Liczba stron: 126

* ISBN: 978-83-61194-44-6

* Nośnik: Druk

 / Fot. okładka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.