Facebook Google+ Twitter

"Układ zamknięty" Bugajskiego trafi do kin już 5 kwietnia! [Wideo]

"Film Bugajskiego ma wszelkie predyspozycje, by stać się hitem - nie tylko w Polsce. Są w nim emocje, zagadkowa fabuła, są tematy dotyczące problemów systemu społeczno-politycznego. Widzów ten obraz może zachęcić i wciągnąć."

 / Fot. Plakat filmuScenarzyści "Układu zamkniętego", Michał S. Pruski i Mirosława Piepka, ci sami, którzy przyczynili się do powstania głośnego dramatu Krauzego "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł", po raz kolejny sięgnęli po historię napisaną przez życie. Inspiracją do stworzenia scenariusza, tym razem thrillera, stały się losy biznesmenów, którzy na własnej skórze przekonali się, iż w określonych sytuacjach: prawo, konstytucja, swobody obywatelskie i wszelkie, jak mogłoby się wydawać obowiązujące reguły nie znaczą nic.

W filmie Bugajskiego, który 5 kwietnia trafi do naszych kin, w skorumpowanych urzędników, prokuratora Andrzeja Kostrzewę i jego przyjaciela, naczelnika urzędu skarbowego, Mirosława Kamińskiego, wcielili się Janusz Gajos i Kazimierz Kaczor. W pozostałych rolach zobaczyć możemy m.in. Przemysława Sadowskiego, Magdalenę Kumorek czy Urszulę Grabowską.

Myślę, że poza znakomitymi nazwiskami, doskonałą zachętą do obejrzenia filmu jest fakt, iż 12 stycznia, w corocznej gali Pracodawców Rzeczpospolitej Polskiej, twórców produkcji uhonorowano Wektorem Nadziei, nagrodą „za odwagę w dążeniu do przedstawienia prawdy o problemach, z którymi na co dzień zmagają się polscy przedsiębiorcy w starciu z bezwzględną machiną urzędniczą, oraz za niezwykły upór, dzięki któremu realizacja filmu stała się możliwa." oraz rekomendacje osób, które miały już okazję zobaczyć "Układ zamknięty - "Film Bugajskiego ma wszelkie predyspozycje, by stać się hitem - nie tylko w Polsce. Są w nim emocje, zagadkowa fabuła, są tematy dotyczące problemów systemu społeczno-politycznego. Widzów ten obraz może zachęcić i wciągnąć." - napisał na swym blogu Stanisław Żaryn.

Zanim trafimy do kin, już teraz możemy zobaczyć teledysk z piosenką, którą specjalnie do "Układu zamkniętego" wykonał Kazik Staszewski:


Zwiastun najnowszego filmu Bugajskiego dostępny jest tutaj

Masz ochotę obejrzeć dobry film wieczorem w telewizji? Sprawdź program telewizyjny!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.