Facebook Google+ Twitter

Układali czekoladowe puzzle

W sobotę 21 października młodzież z Poznańskich duszpasterstw postanowiła w niecodzienny sposób wesprzeć potrzebujących. Podczas akcji charytatywnej układano puzzle z czekolady, by w ten sposób zdobyć słodkie upominki dla najmłodszych.

 / Fot. Natalia NijakUkładanie słodkich elementów rozpoczęło się tuż po godzinie 16:00. Na miejscu stawiła się młodzież z duszpasterstw akademickich z Poznania. Przy muzyce i wspaniałej zabawie bawiło się wiele osób. Całe wydarzenie polegało na podzieleniu chętnych na grupy, z których każda miała za zadanie ułożyć słodką układankę w określony sposób i w wyznaczonym przedziale czasowym.

Całemu wydarzeniu towarzyszył również jarmark duszpasterstw akademickich z Poznania, a podczas niego wspólna zabawa. / Fot. Natalia Nijak Imprezę poprzedziła zbiórka czekolady, która trwała od 6 do 11 października. Dzięki przedsięwzięciu młodych ludzi do wychowanków placówki opiekuńczo-wychowawczej, potrzebujących dzieci i mieszkańców Poznania trafiło wiele słodkich niespodzianek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.