Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3628 miejsce

Ukończ studia w krótszym czasie! Spotkanie infomacyjne

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie zapraszają na spotkanie dotyczące programu „Potwierdzenia efektów uczenia się” (PEU), który pozwala na ukończenie studiów w krótszym czasie.

Spotkanie, które poprowadzi dr inż. Izabela Cichocka, pełnomocnik programu PEU w rzeszowskiej uczelni, odbędzie się 8 lutego 2017 r. o godz. 17.00 w sali wystawowej MBP w Łańcucie. Nad wydarzeniem patronat honorowy objął Burmistrz Miasta Łańcuta – Stanisław Gwizdak.
 / Fot. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Program „Potwierdzenia efektów uczenia się” (PEU) pozwala osobom z doświadczeniem zawodowym, ukończyć studia w krótszym niż dotychczas czasie. Program ten jest więc szansą przede wszystkim dla tych osób, które z różnych życiowych powodów nie mogły podjąć studiów, lecz musiały szybko rozpocząć pracę. Takie osoby często posiadają wiedzę praktyczną, którą wykorzystują na co dzień niezwykle sprawnie, ale nie mają szans na awans ze względu na brak dyplomu. Jeśli zdecydują się na przystąpienie do programu i udowodnią swoje kompetencje, dzięki czemu zostanie im zaliczona duża część przedmiotów, mogą uzyskać tytuł licencjata z reguły już w półtora roku, tytuł inżyniera – w dwa lata, a tytuł magistra – zaledwie w ciągu jednego roku.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 8 lutego 2017 r. o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie, ul. Moniuszki 2.

Więcej informacji o programie „Potwierdzenia efektów uczenia się” znajduje się na stronie Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie: http://kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.