Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6927 miejsce

Ukraina. iPhone 7 za zmianę własnego imienia na... iPhone 7

Młody człowiek z ukraińskich Czerkasów, skwapliwie skorzystał z nadarzającej się okazji do zdobycia darmowego iPhone'a 7. Wszystko co musiał zrobić aby wejść w posiadanie wymarzonego smartfona, to... zmienić swoje personalia.

screenshot Twitter by Pawel Jankowski https://mobile.twitter.com/Matkovskyi_OM/status/789511359310561280/photo/1 / Fot. screenshot by Pawel JankowskiMłody człowiek z ukraińskich Czerkasów, skwapliwie skorzystał z nadarzającej się okazji do zdobycia darmowego iPhone'a 7. Wszystko co musiał zrobić aby wejść w posiadanie wymarzonego smartfona, to... zmienić swoje personalia.

Kiedy tylko Ołeksandr Stanisławowycz Turin dowiedział się o niecodziennej akcji konkursowej w Złotonoszy, czym prędzej zgłosił swój udział. Pierwszym pięciu chętnym, którzy dokonają zmiany imienia na "flagowe" miano, przyobiecano najnowszy produkt firmy z logotypowym jabłkiem.

Urodzony w 1996 roku młodzieniec, udał się do biura paszportowego i obecnie jego godność brzmi Айфон Сім Станіславович (pol. Ajfon Sim Stanisławoycz). Od piątku cieszy się już nagrodą i nielichą kolekcją zdziwienia malującego się na twarzach jego przyjaciół. Trzeba jednak zaznaczyć, że większość znajomych poparła decyzję Ajfona.

Cena iPhone'a 7 w ukraińskich salonach sprzedaży, zaczyna się powyżej 800 dolarów za urządzenie w wersji 32GB. Koszty związane ze zmianą danych osobowych w tamtejszych urzędach to nie więcej niż 2 dolary.


źródła: ukr.media
Russia Today

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.