Facebook Google+ Twitter

Ukraina. Strzelają nawet do karetki pogotowia ratunkowego [VIDEO]

Do czego to doszło. Dostali karabiny w dłoń i strzelają. Strzelają nawet do ambulansu. Jeden ze świadków zdarzenia nagrał film z incydentu.

Na wschodzie Ukrainy nadal jest niespokojnie. Ludzie strzelają nawet do postronnych. W sieci znalazło się nagranie przedstawiające, jak żołnierze z opancerzonego pojazdu podbiegają w kierunku odjeżdżającej karetki pogotowia i strzelają w jej kierunku. Nie wiadomo, kto znajdował się w karetce. Dramat rozegrał się w Mariupola w obwodzie donieckim na wschodzie Ukrainy.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pisze również o tym:
"W ciągu ostatnich dwóch tygodni oddziały ukraińskie ostrzeliwują miasto z artylerii. Pociski trafiły w szkołę, szpitale dziecięce a także w przedszkole. 28 maja jeden z pocisków trafił w aulę szkoły. Nauczyciele ani dzieci nie odnieśli obrażeń, gdyż zdążyli się schronić w piwnicy przebudowanej na schron. Dzień wcześniej w tym samym rejonie, w wyniku ostrzału zostało rannych siedmioro dzieci."

Komentarz został ukrytyrozwiń

p. Krystyna pisze o autobusie ostrzelanym przez armię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkim ofiarom bratobójczych walk na Ukrainie chciałbym zadedykować ten utwór wielkiego ukraińskiego kompozytora w wykonaniu wielkiej polsko chińskiej pianisyki Man LI Szczepańskiej
https://www.youtube.com/watch?v=gpgIbtdjoFs&list=UUHkjPPll97IaUExgFceUGnA&index=7

Komentarz został ukrytyrozwiń

wojna to absurd, jeden z najgorszych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby nie Rosja, która jest tuż za miedzą i jej potęga zobaczylibyśmy nie takie rzeczy. A propos... Centralne Biuro Śledcze Federacji Rosyjskiej rozpoczęło dochodzenia w sprawie zbrodni wojennych przeciw ludności cywilnej na Ukrainie.

http://ria.ru/world/20140530/1010043198.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.