Facebook Google+ Twitter

Ukraina: uzbrojeni ludzie otworzyli ogień do tłumu

W Krasnoarmiejsku (Ukraina) zginęły dwie osoby, a jedna została ranna w wyniku strzelaniny z broni automatycznej. Uzbrojeni ludzie blokujący radę miasta i siedzibę milicji otworzyli ogień z broni maszynowej w kierunku protestującego tłumu.

 / Fot. Zrzut ekranu / www.youtube.comW mieście Krasnoarmiejsk w obwodzie donieckim, gdzie ukraińska Gwardia Narodowa zablokowała radę miasta i siedzibę milicji, aby nie dopuścić do przeprowadzenia referendum o statusie obwodu, uzbrojeni ludzie zaczęli strzelać w kierunku protestującego tłumu. Zginęły dwie osoby: jedna na miejscu, druga w karetce w drodze do szpitala. Jeszcze jedna została ranna - doniosły kresy.pl. Drastyczny film ze zdarzenia pojawił się w sieci.

Pierwsze doniesienia mówiły, że uzbrojeni ludzie byli żołnierzami prorządowego batalionu milicji „Dniepr” z Dniepropietrowska. Tym doniesieniom zaprzeczyło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Ukrainy twierdząc, że batalion milicji specjalnego przeznaczenia „Dniepr” nie opuszczał terytorium obwodu dniepropietrowskiego.

Cywilny tłum do którego strzelano protestował gdyż nie dano ludziom możliwości brania udziału w referendum. Zobacz film ze strzelaniny [Uwaga, film jest drastyczny]:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Na filmie widać, że ktoś spanikował i strzelał, jeden w powietrze inny prosto w głowę. A może trafił przypadkiem bo nie umie strzelać?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto wróg a kto przyjaciel? Kto bandyta a kto ofiara? I co zrobić z tym gnojem, który strzelał? Pewnie wykonywał tylko rozkazy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.