Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15462 miejsce

UKSW: Geje molestują dzieci i żyją krócej

Współautorzy: Agnieszka Gierczak

"Czy wiesz, że sprawcami jednej trzeciej wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci są homoseksualiści? Dowiedz się więcej" - tak swoją konferencję na temat homoseksualizmu reklamuje Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Plakat konferencji / Fot. Materiały prasowe konferencji7 maja w Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbywać się będzie konferencja na temat leczenia homoseksualizmu.Tym razem rzecz ma być omówiona z naukowego i katolickiego punktu widzenia. Konferencja organizowana przez studentów z Koła Naukowego Myśli Politycznej i Prawnej UKSW przyciągnęła naukowców zajmujących się różnymi aspektami homoseksualizmu. Jedną z prelegentek będzie teolog dr Jolanta Próchniewicz, która uważa, że homoseksualiści nie są normalnymi ludźmi żyjącymi w społeczeństwie. Głównym gościem UKSW ma być jednak dr Paul Cameron (prezes Family Resarch Institute), którego w 1983 r. wyrzucono z amerykańskiego i kanadyjskiego Stowarzyszenia Psychologicznego, gdyż fałszował badania na temat homoseksualizmu. Cameron twierdzi ponadto, że geje i lesbijki żyją krócej niż osoby heteroseksualne.

Aby skłonić studentów do przyjścia na zaczynającą się jutro konferencję, prorektor ds. spraw studenckich ogłosił: "Studenci biorący udział w konferencji otrzymają zwolnienie z zajęć w godzinach 11-15". Konferencja potrwa dwa dni.

Plan konferencji:
Moderacja: Ks. prof. dr hab. Władysław Majkowski (Kierownik Instytutu Socjologii UKSW)
11.00-11.15 Otwarcie konferencji:
11.15-12.45 Dr Paul Cameron (Family Resarch Institute, USA): Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualnych
12.45-13.00 Przerwa kawowa
13.00-13.30 Ks. prof. dr hab. Tadeusz Ślipko (PAT): Homoseksualizm z perspektywy etycznej
13.30-14.00 Dr Marek Czachorowski (KUL): Homoseksualizm a starożytna Grecja
14.00-14.30 Ks. dr Mirosław Nowosielski (UKSW): Psychologiczne aspekty homoseksualizmu
14.30-14.45 Przerwa kawowa
14.45-15.15 Lena Wojdan (Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich): Praktyka leczenia homoseksualizmu
15.15-15.45 Dr Jolanta Próchniewicz (UAM): Geneza zachowań homoseksualnych
15.45-16.00 Podsumowanie konferencji: Ks. prof. dr hab. Władysław Majkowski

Adres: Dom Rekolekcyjno - Formacyjny w Warszawie (Bielany), Aula, ul. Dewajtis 3

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

Majka Majek
  • Majka Majek
  • 08.04.2012 02:41

Kościół molestuje dzieci i to bo w kościele sa kryptogeje. Ci co ukrywają swoja orientację. Gdyby związki homoseksualne były legalne nie było by potrzeby ukrywania swojej orienmntacji.

Największym siedliskiem zła jest kościól. Jak w pszysłowiu najciemnie pod latarnią

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin K.
  • Marcin K.
  • 03.06.2011 21:19

I geje już na forum się bronią:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patrycja K
  • Patrycja K
  • 09.03.2011 16:23

"Nie wiem co niektórym przeszkadza w gejach. Naukowcy jasno mówią, że to jest normalna orientacja seksualna. Trudno jednak oczekiwać normalnego, naukowego podejścia do tematu od ludzi, którzy to co mają sądzić na temat gejów mają napisane w biblii.

Już totalnie śmieszne jest dla mnie gadanie w stylu: "sprawcami 1/3 przypadków molestowania seksualnego są homoseksualiści". Czy ktoś to czytał przed napisaniem tego na plakacie????? Czy tylko ja widzę co to nam mówi o człowieku, który to pisał i o jego umyśle? Bo skoro sprawcami 1/3 przypadków molestowania są geje to sprawcami 2/3 przypadków są niegeje czy hetero. No co za głupota. Ktoś strasznie chciał dowalić gejom a dowalił sobie. Czyli teraz trzeba zorganizować konferencję typu: "dlaczego heteroseksualizm jest zły?". "

Odnosząc się do powyższej wypowiedzi, chciałabym zauważyć, że 1/3 populacji osób heteroseksualnych to więcej niż 2/3 populacji osób heteroseksualnych, ponieważ osób homoseksualnych jest w całej ludzkiej populacji wielokrotnie mniej niż heteroseksualnych, co prowadzi tego, że wśród homoseksualistów stosunek osób o skłonnościach do pedofilii wychodzi większy, niż w przypadku heteroseksualistów. Przypuśćmy, że w danym mieście jest 30 pedofili, z czego 1/3=10 stanowią homoseksualiści, a 2/3=20 heteroseksualiści. Przy czym heteroseksualistów w tym mieście jest np. 3000, a homoseksualistów 50, czyli 60 razy mniej. Czyli w tym hipotetycznym mieście tylko co 60 osoba jest homoseksualna, zatem jeśli osoby homoseksualne pomimo, że jest ich w tym mieście b. mało, stanowią 1/3 wszystkich pedofili w mieście, to jest to bardzo dużo i wskazuje na większe skłonności do pedofilii wśród tej orientacji seksualnej. Z kolei 2/3 jest liczone z o wiele liczniejszej populacji osób hetero, zatem - skoro tych osób w mieście jest bardzo dużo, to naturalnie stanowią większy odsetek wśród wszystkich pedofili w mieście, tj. 2/3. (Liczby może nie są dobrane w adekwatnych proporcjach, ale chodzi o sens, że 1/3 z dużo mniejszej liczby daje większy udział w grupie pedofilów, niż 2/3 z dużo większej liczby)

Na przykłądzie pozytywnym wyglądałoby to tak: W szkole w danym roczniku jest 300 uczniów podzielonych na 10 klas, po 30 osób w każdej klasie. Wyniki testu geograficznego wykazały, że w klasie B było 10 osób, które zdobyły najlepszą ocenę, czyli 1/3 a z pozostałych 9 klas w sumie było 20 najlepszych ocen, czyli 2/3 wszystkich najlepszych ocen rozłożyło się po pozostałych 9 klasach, po 2-3 osoby z każdej klasy. Skoro z klasy B, która liczy 30 osób, ocen najlepszych było 10, a z pozostałych klas w sumie liczących 270 uczniów ocen najlepszych było 20, to czy nie widać tu pewnej prawidłowości, że klasa B o wiele lepiej radzi sobie z geogr niż pozostałe klasy????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre Adam, dobre...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem co niektórym przeszkadza w gejach. Naukowcy jasno mówią, że to jest normalna orientacja seksualna. Trudno jednak oczekiwać normalnego, naukowego podejścia do tematu od ludzi, którzy to co mają sądzić na temat gejów mają napisane w biblii.

Już totalnie śmieszne jest dla mnie gadanie w stylu: "sprawcami 1/3 przypadków molestowania seksualnego są homoseksualiści". Czy ktoś to czytał przed napisaniem tego na plakacie????? Czy tylko ja widzę co to nam mówi o człowieku, który to pisał i o jego umyśle? Bo skoro sprawcami 1/3 przypadków molestowania są geje to sprawcami 2/3 przypadków są niegeje czy hetero. No co za głupota. Ktoś strasznie chciał dowalić gejom a dowalił sobie. Czyli teraz trzeba zorganizować konferencję typu: "dlaczego heteroseksualizm jest zły?".

Komentarz został ukrytyrozwiń

konferencja odbędzie się zmienia się tylko adres

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://wiadomosci.onet.pl/1965348,11,item.html - jezeli odwołana, to nieaktualne, bo chciałam zaproponowac, żeby zaprosili bohatera tego linku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.05.2009 15:11

Trudno o mądrego rektora... Większość z nich zapewniła sobie studia i tytuły naukowe w czasie radosnej twórczości socjalizmu, jako podziękowanie za kluczyki od dużego Fiata lub Lady... Ten pewnie nie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.uksw.edu.pl/pl/node/1111

Konferencja została odwołana decyzją rektora...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.05.2009 14:33

Hm... Artykuł tendencyjny, polegający na stereotypach.

Churchill powiadał, ze wierzy tylko tej statystyce, którą sam sfałszował.

Przychylam się do jego zdania. A jestem hetero z krwi i kości...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.