Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7870 miejsce

Ulan Duży. Policjanci przemienili się w strażaków

Policjanci przejeżdżając przez tę miejscowość zauważyli kłęby dymy wydobywające się z budynku mieszkalnego. Natychmiast przystąpili do działania. Okazali się sprawnymi strażakami.

Funkcjonariusze wydziału prewencji: sierż. sztab. Daniel Świć st. sierż. Piotr Zabielski, st. sierż. Paweł Palica i post. Łukasz Łaskawski przez szybę radiowozu dostrzegli dym unoszący się nad jedną z posesji.
Niezwłocznie o zdarzeniu poinformowali dyżurnego KMP w Radzyniu Podl., a ten swego odpowiednika z miejscowej Straży Pożarnej.

Natychmiast znaleźli się na miejscu pożaru. Od znajdującego się na terenie posesji mężczyzny dowiedzieli się, że wewnątrz domu znajdować się mogą jedna,dwie osoby.

Nie wahając się ani chwili weszli do środka. Po przeszukaniu zadymionych pomieszczeń i upewnieniu się, że nikomu nie zagraża niebezpieczeństwo, również nikt nie doznał obrażeń, wspólnie z wystraszonym domownikiem zaczęli gasić ogień.

 / Fot. Archiwum KPP Radzyń Podl.- Policjanci podjęli ryzyko - oceniła wzorowe zachowanie funkcjonariuszy rzeczniczka KPP w Radzyniu Podlaskim asp. Barbara Salczyńska. - Działali sprawnie i profesjonalnie. Po zdławieniu ognia policjanci usłyszeli serdeczne podziękowania za pomoc w ratowaniu dobytku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.