Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5758 miejsce

Ulice centrum Warszawy tylko dla rajdowców. Niestety

Warszawiaków czeka kolejny weekend z remontami i utrudnieniami w ruchu. Prace ruszą na ul. Żegańskiej i Płochocińskiej. Z kolei centrum będzie zamknięte z powodu wyścigów ulicznych.

 / Fot. ZDM
Wyścigi uliczne
W związku z imprezą Verva Street Racing podczas weekendu będzie zamknięty ruch na kilku ważnych ulicach centrum miasta. Stworzony został kolisty tor, który obejmuje następujące ulice: Królewska (na odcinku ul. Marszałkowska - ul. Krakowskie Przedmieście), Moliera, Wierzbowa, Focha, Ossolińskich, Senatorska (na odcinku Canaletta - Miodowa), Mazowiecka (na odcinku Traugutta - Królewska).


W piątek od godziny 22.00 i zakończą w poniedziałek ok. godz. 4 - w tym czasie drogowcy pojawią się na ulic Żegańskiej - na odcinku od ul. Patriotów do ul. Bielszowickiej, gdzie wymienią nawierzchnię. Zajmą się również całą szerokość jezdni na odcinku od Patriotów do Pożarskiego, zaś na odcinku od Pożarskiego do Bursztynowej zajmą się tylko jezdnią w stronę Traktu Brzeskiego.

Proponowane objazd: jezdną północną - Mieczysława Pożarskiego - X Poprzeczna - Kazimierza Szpotańskiego - Patriotów.

Zamknięte skrzyżowanie
W weekend zamknięte będzie także skrzyżowanie Płochocińskiej z ulicą Płytową. Z powodu gruntownych prac. Remont trwa już od jakiegoś czasu. Wymieniana jest sygnalizacja świetlna, powstaje dodatkowy pas dla skręcających oraz zatoki autobusowe.

Proponowane objazdy:

od strony Zegrza:
droga 632 (ul. Strużyńska) przez Kąty Węgierskie do Warszawskiej w Legionowie droga 632 (ul. Strużyńska) przez Stanisławów Pierwszy do alei Marszałka Józefa Piłsudskiego w Markach
droga 61 przez Legionowo i Jabłonną

w kierunku Zegrza:
Marywilska - Czołowa - Klasyków - Modlińska - droga 61
droga nr 8 przez Marki - droga 631 (kapitana Stefana Pogonowskiego)
droga nr 61 przez Legionowo i Jabłonną

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.