Facebook Google+ Twitter

Ulice prawobrzeżnego Szczecina na zdjęciach

Dręczy mnie często pytanie, czy Prawobrzeżny Szczecin należy do Szczecina? Czy ta udręka ma uzasadnienie w rzeczywistości - zobaczcie. Ulica Piskorskiego już była "na tapecie".

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Tak wyglądała ul. Piskorskiego - kiedyś. Fot. Tadeusz Śledziewski
Tak wyglądała ul. Piskorskiego - kiedyś. Fot. Tadeusz Śledziewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dobrze jest mieć na tablicy zdjęcie, bo klik i jestem u Ciebie. O! Ale tych odwiedzin mam zaplanowane! Zaległości od liku! Konta znajomych dobrze jest odwiedzać na luzie, przy piciu kawy, odprężenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, tutaj już byłem. Tadziu, myślałem ze masz następny materiał. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

To co tu widzimy to bardzo dobrze odzwierciedla stan naszej gospodarki. Bo to nie jest wina braku pieniędzy. To jest wina zaniedbań. Tak samo jest z naszym przejazdem kolejowym w Dąbiu. Przez siedemdziesiąt - blisko - lat i Szczecinianie nie byli w stanie zbudować - bezkolizyjnego - przejazdu. Kto w to uwierzy? Ten stan naszej gospodarki będzie coraz częściej skutkował takimi wypadkami jak ten wczorajszy pod Szczekocinami. Ale widzisz w Polsce Polacy najbardziej lubują się w rozwalaniu, a nie w budowaniu. Ślązacy i Kaszubi zamiast się konsolidować i Polskę budować, to Oni wzniecają ruchy separatystyczne. Ale żeby kopalnie, na Śląsku i stocznie nad morzem utrzymać na ruchu, jakoś nie dają rady i o to nie walczą. Powiem Ci - niezależnie od tego co o mnie pomyślisz Ty i inni - w większości Polacy to głupcy, lenie, ignoranci, cwaniacy - po prostu - ludzie podli i tyle. Oni pracę uważają za zło konieczne. Dopóki mentalności Polaków nie zmienimy - niczego dobrego w Polsce się nie dorobimy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo wartościowy album. Tadziu, dzięki takim dziurom w nawierzchni ulic wiesz jak nam rośnie PKB?! Ile trzeba wyprodukować amortyzatorów?! I innych części do samochodów?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.