Facebook Google+ Twitter

Uliczna wystawa na XXV-lecie Zespołu Szkół Społecznych STO

Podróżniczka i reporterka - Nelly Kamiński, córka literata i jednego z pierwszych nauczycieli szkoły - Jana Kamińskiego będzie gwiazdą tegorocznej, jubileuszowej edycji "Galerii na płocie" Zespołu Szkół Społecznych STO w Białymstoku.

 / Fot. Zss sto / Fot. Zss sto Tym razem na ogrodzeniu przed szkołą zawisną jej prace z cyklu „Okna na świat. Dom. Szkoła. Podróż…”. Obok nich, w ramach wystawy „Matematyka w obiektywie” przedstawione będą interesujące prace laureatów konkursu fotograficznego z lat 2011-2014, organizowanego przez Centrum Popularyzacji Matematyki „Signum” Politechniki Białostockiej.
Zespół Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej w Białymstoku obchodzi w sobotę okrągły jubileusz: 25-lecia Liceum i 15-lecia Gimnazjum nr 8. Uroczysta gala odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania, podczas której uczniowie i absolwenci SLO STO wręczą Sloskary dla największych nauczycielskich osobowości w 25-letniej historii szkoły.
Jedną z atrakcji jubileuszowych uroczystości będzie możliwość obejrzenia najnowszej inwestycji szkoły - świeżo wyremontowanego stuletniego drewnianego domu, od zawsze związanego z kamienicą, w którym teraz będą odbywały się niektóre zajęcia dla licealistów i gimnazjalistów.
Uroczysta gala rozpocznie się o godz. 11, odsłonięcie pamiątkowej tablicy i otwarcie Galerii na Płocie – godz. 13.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.