Facebook Google+ Twitter

Ultraszybkie randki w sieci

Moda na ultraszybkie randki dociera do Polski zza oceanu za pośrednictwem internetu. Czy nowy sposób szukania partnera znajdzie swoich zwolenników także nad Wisłą?

screen / Fot. woome.comPortale społecznościowe cieszą się na całym świecie ogromną popularnością. Dlatego też cały czas powstają nowe witryny, coraz bardziej rozbudowane i zapewniające nowe możliwości poznawania ludzi z całego świata. Ostatnim hitem internetu jest serwis www.woome.com.

WooMe wykorzystuje niemal wszystkie dostępne możliwości komunikacji internetowej. Po zalogowaniu użytkownicy mogą swobodnie nawiązywać kontakty z przedstawicielami różnych narodowości, choć jak na razie dominują Amerykanie i Brytyjczycy. Właściwie jedynym wymogiem swobodnego korzystania z serwisu jest biegła znajomość angielskiego. No i oczywiście posiadanie kamery internetowej. Dzięki niej użytkownicy zalogowani w danej chwili na stronie mogą prowadzić rozmowy i randkować. Za pośrednictwem kamery i mikrofonu dane osoby odbywają ultraszybkie randki. Nie jest to jednak ich prywatne sprawa, gdyż WooMe daje innym użytkownikom możliwość podglądania poczynań randkowiczów. Osoby z zewnątrz mogą obserwować wirtualna randkę i komentować jej przebieg.

Ultraszybkie randki opierają się na założeniu, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Dlatego też przeważnie takie wirtualne spotkanie nie trwa dłużej niż kilka minut. W ciągu godziny można odbyć kilka takich randek i w ten sposób szybko przetestować wielu potencjalnych kandydatów na partnerów. Jeśli natomiast znajdzie się już kogoś szczególnie interesującego, wówczas za drobną opłatą można otrzymać jego dane kontaktowe i umówić się na prawdziwą randkę.

Ci, którzy chcą wypróbować nowy sposób poznawania ludzi, powinni także zajrzeć na strony www.speeddate.com i www.camlink.com. Nie ma jeszcze stron ultrarandkowych w języku polskim, ale to tylko kwestia czasu, jeśli pomysł zakorzeni się również na naszym gruncie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Cos podobnego juz było tylko , że w realu. Specjalna kawiarnia i co kilkanaście minut spotkanie z inną osobą

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.01.2009 16:25

Ciekawy artykuł:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobry pomysł na biznes

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.