Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4885 miejsce

Umierająca Jade Goody, gwiazda Big Brothera, prosi o eutanazję

Umierająca na raka szyjki macicy brytyjska gwiazda - Jade Goody wystosowała w mediach dramatyczny apel o eutanazję. - Powiedziałam lekarzom, żeby podali mi zastrzyk albo tabletkę. Chcę już odejść i żeby moje dzieci mogły żyć swoim życiem dalej - powiedziała wczoraj magazynowi "OK" kobieta.

Kim jest Jade Goody?

Jade Goody w Mumbaju, 2008 rok / Fot. PAP/EPAJade Goody, a właściwie Jade Cerisa Lorraine Goody, urodziła się 5 stycznia 1981 roku w Londynie. Dziewczynę wychowała matka - Jackiey Budden, ojciec Jade - Andrew Goody odszedł od rodziny, kiedy dziewczynka miała dwa lata. Mężczyzna - uzależniony od narkotyków, kryminalista zmarł w sierpniu 2005 r. Wychowywała się w Bermondsey, w południowo-wschodnim Londynie. Edukację skończyła w 1997 roku. Jak jednak sama przyznaje, w szkole bywała rzadko, bo musiała pomagać matce w prowadzeniu domu. Jackey Budden oślepła na jedno oko i straciła panowanie nad lewą ręką, po wypadku motocyklowym.

Po szkole rozpoczęła pracę jako asystentka w gabinetach stomatologicznych. I zapewne to byłby koniec historii jej życia, gdyby nie...

Wizyta w domu Wielkiego Brata

W 2002 roku, Goody wystąpiła w trzeciej edycji brytyjskiego Big Brothera. Już od pierwszego dnia swojej bytności w domu Wielkiego Brata stała się ulubiona ofiarą tabloidów. Brukowce pokroju "The Sun", "Daily Mail" bezlitośnie wyśmiewały gafy młodej Brytyjki. Ich lista wydaje się być dłuższa niż 12 ksiąg "Pana Tadeusza".

Według Goody, Cambridge to dzielnica Londynu, Rio de Janeiro to osoba, truskawki są warzywami, a Sherlock Holmes żył naprawdę. - Goody to dziecko Margaret Thatcher. Jest symbolem słabości Brytyjskiego systemu edukacji - pisał w 2007 r. w "The Guardian" jego komentator Sunder Katwala.

Ale to nie wszystko. Ku uciesze widzów, w trakcie trwania programu, Goody upijała się i tańczyła zupełnie nago. Brukowce do tej pory zachodzą w głowę czy Brytyjka uprawiała seks z jednym z uczestników programu, w trakcie jego trwania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 08.03.2009 00:20

Teraz jak ona z łysą głową śmiało chodzi po ulicy, bez peruki, taka wyzbyta z wszyskiego i pokazuje jak potrafi i jest silna.... heh, jak pokazuje innym kobietom ktore sie tak potwornie wstydza tego co się z nimi dzieje po chemii, niesamowita ;))) Teraz ja cierpię a wręcz bardzo lubię!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.03.2009 23:57

ja ogladam czasami bb rozne m.in. brytyjski, Jade byla od poczatku b. zlym charakterem, ja ją wręcz niecierpialam, ogladnijcie BB zobaczcie sami (you tube)ze byla bardzo ale to bardzo zlym charakterem, pozniej jak wyszla z BB, bo szybko wypadła ,to przeprosila za swoje zachowanie i to z taka super skrucha. Teraz czytam to i nie moge uwierzyć, serio jak kobiety niecierpiałam tak mnie w gardle ściska, strasznie mi jest jej szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

re up:

Słusznie. Poprawiłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Na prawach do transakcji, według Radia Zet, Goody zarobiła około miliona funtów."
Jakiej transakcji?
"Pieniądze zostaną przekazane na rzecz synów kobiety. Pochodzą z jej związku z Jeffem Brazierem, brytyjskim prezenterem telewizyjnym." Pieniądze? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taki ichowy odpowiednik intelektualny naszej Joli Rutowicz. Tyle tylko, że Jola jest jeszcze odpustowa do tego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.02.2009 14:17

+)) Kariera od Big Brothera... To kwintesencja dzisiejszych karier i "zalewu gwiazdorstwa" - w pigułce podana! Wystarczy wystąpić w durnym, żenującym programie, albo "zatańczyć" na lodzie... i jest się gwiazdą pierwszej wielkości.... Bezpowrotnie minęły czasy, gdy odrobina talentu popartego wytężoną nauką i pracą - przynosiła zaszczyty, docenę, pochwały... W obecnych czasach wystarczy mieć tupet, hucpę i "parcie na szkło"...., albo mieć tak zwane "układy" i funkcjonować w tych układach. Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

p.s. ad. 'Dlaczego?' - dlaczego chce cudze sumienie być może plamić, kiedy(na co wygląda po przeczytaniu historii tutaj) jest w stanie samemu dzieci odciążyć...?
Tia, skończyłem, ale faux pas że w dwóch komentarzach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Umierająca na raka szyjki macicy" to jeszcze nie podłączona do aparatury, przynajmniej to nie wynika z tekstu.
"Powiedziałam lekarzom, żeby podali mi zastrzyk albo tabletkę." - a to jest prośba o typowe pozbawienie życia, nie eutanazję. Nie może samemu tego uczynić(np. przedawkować) albo kogoś innego po prostu poprosić? Dlaczego?

Rozumiem dramatyzm sytuacji ale widzę też swojego rodzaju... niedojrzałość? To nie pozwala mi wyzbyć się niemal szyderczego, pozytywistycznego/naturalistycznego(?) komentarza. Ostatnimi czasy świat staje na głowie a ludzie tańczą break'a.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwsze o niej słyszę. Ciekawa biografia (mimo wpadek Jade), szkoda, że z tak smutnym zakończeniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.