Facebook Google+ Twitter

Undertheskin prezentuje debiutancki mini album

Undertheskin to owiany nutką tajemnicy, jednoosobowy projekt, który wstrząsnął międzynarodową sceną post-punk/minimal wave.

 / Fot. materiały prasowePowstał z potrzeby chwili i od początku przyświecał mu jeden cel - utwory miały być proste w formie, ale zdecydowanie ciężkie w wyrazie. - w sferze tekstowej Void porusza się wokół nieuchronności i powtarzalności egzystencji. Muzycznie flirtują tu stricte shoegazowe i przestrzenne zgrzyty, z poruszającymi melodiami i emocjonalnymi partiami wokalnymi.

Kompozycje napędzane transową elektroniką zostały zgrabnie połączone z post-punkowymi partiami gitary basowej, oraz zgrzytliwymi gitarami rodem z 4AD. Nad całością unosi się atmosfera nieuchronności, którą doskonale oddają emocjonalne partie wokalne.

Wydany pod koniec roku debiutancki album zbiera doskonałe recenzje na całym świecie - znalazł się też na trzeciej pozycji pośród najlepiej sprzedających się polskich płyt w międzynarodowym serwisie bandcamp.com

Za wszystkimi kompozycjami undertheskin stoi jedna osoba - Mariusz Łuniewski (znany szerzej jako Void - wokalista i gitarzysta w goth/indie rockowym zespole Deathcamp Project). Miksem i produkcją debiutanckiego materiału zajął się Kamil Łazikowski znany z Cool Kids of Death, któremu projekt zawdzięcza oryginalne, przestrzenne brzmienie i produkcje na światowym poziomie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.