Facebook Google+ Twitter

Unforgiven: Przygoda z muzyka!

Witajcie,codziennie będę pisać wam jakieś artykuły i ciekawostki muzyczne.

Witajcie,codziennie będę pisać wam jakieś artykuły i ciekawostki muzyczne. Dzisiaj przybliże wam kilka zespołów. Będą to różne gatunki muzyczne.


Zacznijmy od Metallici.


Zespół gra heavymetal. Najlepsze kawałki to "Unforgiven" ,"Blackened", i słynna ballada "Nothing else matters". Grupę zalozyli w Los Angeles w 1981roku James Hetfield i Lars Ulrich. Gdy jesteśmy juz przy składzie to muszę niestety Was powiadomić,ze cudowny Cliff Burton gitarzysta basowy tej grupy nie żyje. Zginął w wypadku autokarowym we Szwecji.Miał zaledwie 24 lata. A wracając do tematu to oprócz nich wszystkich w Metallice gra także Kirk Hammett. Ja najbardziej lubię oczywiście Jamesa. Wiecie bardzo żałuje,ze nie było mnie wtedy na świecie, w sensie wtedy gdy mieli po 20 parę lat i byli na czasie.


Kolejna grupa muzyczna to ABBA. W jej skład wchodzą Anni Frid-Lyngstad, Benny Andersson,Björn Ulvaeus,Agnetha Fältskog. Ja najbardziej lubię Agnethe i Bennego. Ich najlepsze piosenki to "Mamma Mia","Gimme gimme gimme" ,"Honey Honey" lub "Knowing me knowing you". Ja osobiście kocham wszystkie ich kawałki. Zespół juz nie koncertuje,ale w pamięci wielu z nas jest na zawsze.


Artykuł napisała Sara - pseudonim: Unforgiven

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.