Facebook Google+ Twitter

Unia bez Czernickiego!

Czesław Czernicki nie jest już trenerem żużlowców leszczyńskiej Unii - poinformowały władze klubu. Mimo że trener miał jeszcze ważny przez rok kontrakt w klubie, atmosfera w drużynie jednak do idealnych nie należała i winą za ten stan obarczono trenera.

Unia, jak rzadko kiedy, sezon startów na własnym torze zakończyła już 16 sierpnia i w czasie kiedy inne zespoły walczyły o medale, w Lesznie zapanowały żużlowe wakacje.

Zarząd klubu odbył z trenerem kilka spotkań, rozmów było sporo, a dziś zapadła ta ostateczna decyzja, po której Unia Leszno pożegnała się z Czesławem Czernickim. Były już trener Byków pojechał do rodzinnej Zielonej Góry. Władze klubu podziękowały byłemu szkoleniowcowi za pracę i zdobyte z drużyną medale, zarówno te w seniorach (złoto w 2007 r. i srebro rok później), jak i bogatą kolekcję w rozgrywkach juniorów.

Dziś trudno powiedzieć, czy i kto zastąpi na tym stanowisku trenera Czernickiego. Jak głoszą nieoficjalnie wieści, rozważana jest też koncepcja, aby podobnie jak to jest w Toruniu prowadzeniem zespołu podczas meczu zajmował się manager, a za szkolenie młodzieży odpowiadał trener, mający za sobą czynne uprawianie sportu żużlowego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tekst jest w dziale Motorowe więc raczej nie chodzi o Unie Lubelską czy Demokratyczną; większość kibiców wie o co chodzi, poza tym w nagłówku jest już wszystko wyjaśnione panie Rafale:>

Komentarz został ukrytyrozwiń

tytuł nic nie mówi, jaka Unia? Europejska?:/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.