Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35370 miejsce

Unia chce karać niewygodnych lewackiemu światopoglądowi

Europejska Rada ds Tolerancji i Pojednania przygotowała dokument jakiego nie powstydziłby się żaden dyktator.

"A Model National Statute for the Promotion of Tolerance" (dostępny na stronie: ectr.eu) zakłada karanie mowy nienawiści, przejawów homofobii, ksenofobii a nawet antyfeminizmu. Parlament Europejski ma się zająć rozpatrzeniem jego wprowadzenia.

Co jeszcze ma do zaoferowania?
- nakłada na wszystkie kraje członkowskie obowiązek wprowadzenia stosownych przepisów w kodeksie karnym (co ciekawe "przestępstwa" te mają być podstawą do ekstradycji),
- zobowiązuje rządy do wprowadzenia zmian w systemie edukacji w taki sposób, aby od najmłodszych lat wpajać dzieciom idee równości i tolerancji (z zastrzeżeniem, żeby prać dzieciom mózgi już od najmłodszych lat - już od przedszkola, aż do ukończenia szkoły wyższej),
- pranie mózgu obowiązkowo mają przejść wszyscy związani z wojskiem i prawem,
- rząd ma zapewnić, że wszystkie media publiczne obowiązkowo pewną część swojego czasu będą musiały przeznaczyć na promowanie tolerancji i równości (czyli znów pranie mózgu),
- rząd ma namawiać prywatne media (tv, radia, prasę) aby te również wprowadziły elementy równościowe,
- rząd ma namawiać wszystkie media do przestrzegania nowego kodeksu etycznego, opartego na równości i tolerancji,
- małoletni "przestępcy" będą kierowani na "programy rehabilitacyjne zaprojektowane by wdrożyć im kulturę tolerancji" (słowo w słowo z dokumentem).

Zaznajomionym z historią coś to pewnie przypomina.

Ciekawostka - przewodniczącym Europejskiej Rady ds. Tolerancji i Pojednania jest Aleksander Kwaśniewski.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: UE lewica


Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Hm... Moim skromnym zdaniem mędrkowie francuscy w XVIII wieku postanowili oprzeć cywilizację na zawodnym ludzkim rozumie. To był niezbyt dobry wybór, ale jak długo przy nim trwano życie było w miarę znośne, a świat parł do przodu i cały czas się rozwijał. Pod wpływem Wielkiego Kryzysu ten rozumny świat anglosaski dodał do tego trochę serca. To nie była zła domieszka, ale w końcu było jej po prostu zbyt wiele. Rozumiem, że można, a nawet należy litować się nad ofiarami masowego bezrobocia, bezwzględnych stosunków społecznych itd., ale z jakiej racji również nad takimi, co świadomie i z zimną krwią posługują się mordem jako bronią? Wreszcie ostatnie czasy, od jakichś czterdziestu lat dodają do tego coraz więcej niepohamowanych żądz, w tym żądzy pieniądza. To już jest wybór fatalny, mogący zniszczyć cywilizację, bo żądze nie tylko nie są natchnione do osiągania celów wyższych niż marne i krótkie życie doczesne, ale są też bezrozumne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że nie. Ja niestety nie mam czasu na T, F itd Wolę go poświęcać np. na poszerzanie zasobów słownictwa do tłumaczeń półautomatycznych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzesiu, chyba nie pogniewasz się za wstawienie linku do Twojego tekstu do Twittera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzesiu (Przepraszam, że nie Panie) deprecjacja moralna społeczeństw Europy ( Wstrzymuję się od wypowiedzi o innych kontynentach), albo erozja moralna społeczeństw zaczęła się już parę lat wstecz. Pisałem o tym w dwóch zaprzyjaźnionych serwisach DO. Zobaczcie tutaj: link ; http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/czy-starorzymska-virtus-gdzie%C5%9B-jeszcze-%C5%BCyje

I zauważcie, że zainteresowania mój tekst nie wzbudził w obu. Wciąż powtarzam - nikt za nas środowiska nie ukształtuje! Pożądanie, to - według mnie - to siła destrukcyjna mająca olbrzymią siłę niszczącą morale społeczeństw. Uważam, że chcąc aby ludziom godnie się żyło muszą obowiązywać jakieś zasady, czy też prawa regulujące zachowania jednostek obywatelskich. Ogłoszenie Mojżeszowi Dekalogu, to nie jakieś tam żydowskie widzimisię! Podobnie jest z dwoma przykazaniami miłości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na całe szczęście do europarlamentu zawita w najbliższych wyborach silna ekipa m.in. narodowców i troche przetrzebią lewackie zapędy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety to już się dzieje. Główna fala jeszcze do nas nie dotarła. Najpierw trzeba wysadzić z siodła KRK przy użyciu armat pedofilialnych. Potem (po nałożeniu astronomicznych grzywien i tzw. odszkodowań, aby pozbawić biskupów papieża i ich kapłanów resztek - w porównaniu do okresu sprzed 1944 - niezależności materialnej, po uwięzieniu biskupów i setek księży) będzie można tak jak np. w Niemczech wyrzucać z pracy itp. za tzw. homofobię. Ogólnie rzecz biorąc szeroko stosować prawo karzące za przekonania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszam do komentowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.