Facebook Google+ Twitter

Unibax Toruń pokonał Polonię Bydgoszcz w Derbach Pomorza!

Przy fantastycznej oprawie kibiców obu drużyn, w derbowym pojedynku CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi, Unibax Toruń pokonuje na MotoArenie Polonię Bydgoszcz 51:39.

Zawodnicy na łuku. Fot. Patryk Młynek / Fot. Patryk MłynekBieg 1 (wynik, czas biegu, kolejność na mecie): (1:5) (59.85) Curyło, Woźniak, Jensen, Pietrykowski.

Bardzo dobrze ze startu wyszli Poloniści. Jensen próbował gonić gości przez cztery okrążenia, ale niestety nie dał rady. 5:1 wygrywa Polonia.

Bieg 2 (4:2) (58.75) Sullivan, Lindbaeck, Andersen, Gizatullin

Na pierwszym łuku Ryan Sullivan wychodzi na prowadzenie, drugi był Lindbaeck, a za nim Gizatullin. Na trzecim okrążeniu, po zaciętej walce, Andersen wyprzedza Gizatullina i zdobywa 1 punkt.

Publiczność szalała. Fot. Patryk Młynek / Fot. Patryk MłynekBieg 3: (4:2) (58.98) Holder, Walasek, Miedziński, Kościecha

Walasek fantastycznie wyszedł ze startu, za nim dwójka zawodników Unibaxu. Piękna walka na dystansie pomiędzy Walaskiem i Holderem. Na ostatnim okrążeniu Holder wyprzedza Walaska i dowozi do mety trzy punkty.

Bieg 4: (1:5) (58.53) Woźniak, Jonsson, Jaguś, Jensen

Bydgoszczanie na pierwszym łuku wychodzą na 5:1. Pomimo zaciekłych ataków Jagusia na pozycję Jonssona, wynik do końca biegu nie ulega zmianie.

Bieg 5: (3:3) (59.09) Lindbaeck, Miedziński, Holder, Gizatullin

Najlepiej ze startu wychodzi Lindbaeck i obejmuje prowadzenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.