Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15892 miejsce

Unihokej. W Zielonce rosną młodzi mistrzowie z UKS "Bankówka"

W Polsce ostatnio bardzo zyskuje na popularności mało znana dyscyplina sportu - unihokej. Jest to bardzo ciekawy i rozwijający sport, ponieważ ćwiczy koordynację ruchową i korzystnie wpływa na cały układ ruchu.

Chciałabym zainteresować wszystkich wątpiących w potencjał naszych rodzimych sportowców, sukcesami jakie odnoszą dzieci w mało znanej dyscyplinie sportu jaką jest unihokej.

W podwarszawskiej Zielonce rośnie nam pokolenie młodych ludzi, wytrwałych i ambitnych, którzy odnieśli już niemałe sukcesy w sporcie. W Szkole Podstawowej nr 3 działa prężnie Uczniowski Klub Sportowy "Bankówka". Chłopcy są dwukrotnymi Mistrzami Polski w swojej kategorii wiekowej. W latach 2009 i 2010 zdobyli tytuł Mistrza Polski, pokonując bez problemu rywali z całego kraju.

Wielkie wyrazy uznania należą się zarówno trenerom jak i dzieciom. Zachęcam wszystkich do śledzenia losów tych sportowców, ponieważ ich postawa zasługuje na najwyższy szacunek i podziw. Uważam, że należy wspierać rozwój tych dzieci, które podjęły tak wielkie wyzwanie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.