Facebook Google+ Twitter

Unihokej - zbąszyńskie licealistki najlepsze w Wielkopolsce

W dniach 17 -18 marca w „Zbąszyniance” odbył się Finał Wielkopolski w Unihokeju Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Osiem zespołów z całego województwa rywalizowało ze sobą w zawodach.

 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiW pierwszym dniu rozgrywek mecze rozgrywano w dwóch grupach systemem każdy z każdym.
Do drugiego dnia awansowały po dwa zespoły z grup A i B. Otwarcia turnieju dokonali: Dyrektor ZS nr 1 w Zbąszyniu Bogusław Pietrusiewicz oraz Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji Tomasz Szczechowicz.

 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiW drugim dniu turnieju zmierzyły się ze sobą cztery najlepsze zespoły. Rozegrane zostały półfinały a następnie mecze o miejsca. Srebrne medale wywalczyły zawodniczki ZSZ Wolsztyn, które zostały pokonane przez gospodynie turnieju 3:2.

W meczu o trzecie miejsce zwyciężyły uczennice III LO Gniezno pokonując ZSP-E z Konina 0:1. Mecze były bardzo zacięte, nie brakowało ostrych zagrań. Na zakończenie wyróżnione zostały najlepsze zawodniczki z każdej drużyny.

 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiZ drużyny ZSZ WOLSZTYN nagrodę otrzymała Wiktoria Kubicka, z III LO GNIEZNO - Klaudia Rogulska, z ZSG-E KONIN - Paula Kulig natomiast ZS NR 1 ZBĄSZYŃ - Anna Borkowska. Dekoracji najlepszych zawodniczek oraz drużyn dokonali: Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Turystyki i Rekreacji Tomasz Szczechowicz oraz sędzia zawodów Marcin Hoffmann.

 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiSędziami dwudniowych zmagań byli: Marcin Hoffmann i Piotr Drozd.
Gratulujemy serdecznie wszystkim zespołom.
 / Fot. Archiwum Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i RekreacjiZbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
64-360 Zbąszyń, ul. Mostowa 10 A
tel. 68 38 68 050
www.centrumsportu-zbaszyn.pl
centrumsportu-zbaszyn@wp.pl
dołącz do nas na facebooku - www.facebook.com/zcstir

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.