Facebook Google+ Twitter

Unikatowe koszulki mr.teo – jedyna taka licytacja

Mr.teo – to marka, której nadruki powstały dzięki odręcznemu, szkicowanemu rysunkowi. Jego twarzą jest mały, czekoladowy labrador o imieniu Teodor, (stąd mr.teo).

Plejada gwiazd, w przedzień Dnia Psa, który wypadał w tym roku w dniu 1 lipca, zjawiła się w Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Były spacery z podopiecznymi czworonogami, ale nie było to jedyną atrakcją w tym dniu.
Trwają licytacje unikatowych koszulek, które pomalowane zostały przez artystów. Na platformie
Artyści spotkali się również w celu pomalowania t-shirtów wspomnianej marki mr.teo. Ambasadorami akcji są: dziennikarze – Marzena Rogalska i Michał Olszański, aktorki – Agnieszka Włodarczyk i Agata Nizińska, aktorzy – Rafał Mroczek i Mikołaj Krawczyk oraz behawiorystka znana m.in z programu „Przygarnij mnie“, Katarzyna Bargiełowska.

Cała akcja na celu ma również zwrócenie uwagi na problem porzucania psów w okresie letnim.

Kreatywności nie było końca, a w ten sposób powstało 7 unikatowych, jedynych w swoim rodzaju koszulek, albowiem każdy z artystów pomalował jedną z nich. Każda z gwiazd dodatkowo złożyła również autograf na pomalowanym przez siebie t-shircie.

W dniu 9 lipca na platformie „Charytatywni Allegro“ ruszyły aukcje, w których wylicytować można koszulkę wybranego spośród ambasadorów akcji artysty. Aukcje trwać będą jeszcze 10 dni, do 23 lipca włącznie.

Wszystkie zebrane fundusze dzięki licytacjom unikatowych koszulek przekazane zostaną na rzecz Fundacji Azylu pod Psim Aniołem.
Trwają licytacje unikatowych koszulek, które pomalowane zostały przez artystów. Na platformie
To jedyna taka okazja, aby nabyć wyjątkowy t-shirt. „Transakcja“ podwójnie się opłaca, bo oprócz sprawienia radości sobie, bądź komuś innemu, pozostaje również satysfakcja, płynąca z bezinteresownej pomocy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zlicytowalbym chetniej koszulke z nadrukiem postaci bohaterki serialu Wspaniale Stulecie Hurrem i autografem aktorki Meryem Uzerli. To ta która uwalnia z klatki papuzki. Inne aktorki częśto sa w celach charytatywnych angażowane do takich akcji. się aktorki po autograf na koszulce w tak szlachentym celu. W dodatku HUrrem zaklad fundacje pomocy potrzebujacym w XVI wiecznej Turcji. TVP 1 pomoże piszcie do Prezesa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.