Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6504 miejsce

Unisław - wyjątkowa wieś w województwie kujawsko-pomorskim

Trzy rzeczy sprawiają, że Unisław jest wsią wyjątkową. Jego zasadniczym punktem jest kościół, Najstarsza część, zbudowana z granitowych kamieni, pochodzi z XIII wieku. Poza tym wokół piękne widoki i wąwóz.

1 z 20 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Są w naszym kraju miejsca warte obejrzenia i niekoniecznie muszą to być znane i uznane atrakcje turystyczne.Fot. A. Sobiecki
Są w naszym kraju miejsca warte obejrzenia i niekoniecznie muszą to być znane i uznane atrakcje turystyczne.
Fot. A. Sobiecki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Witam moze ktos sie orientuje ze w Unislawiu a raczej gdzies obok jakas miejscowosc,/powiem swoimi slowami /ksiadz odprawia w katakumbach przy zamknietych celach sprawy zwiazane z medytacja itp.Dziekuje za info.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.08.2012 12:46

Dlaczego od razu pouczenie?
Dlaczego od razu czuć się pouczonym?
Gdzieś już czytałam żal z powodu braku opisów, dlatego podrzuciłam sposób rozwiązania sprawy. To przecież nie jest fotografia artystyczna, której opisy są zupełnie niepotrzebne, lecz fotografia reportażowa. Gdyby pokazywała np. bieg przez płotki lub np. mecz piłki nożnej, to opisy nie wnosiłyby niczego nowego. Natomiast tutaj tak. Można nawet zrobić przewodnik turystyczny.
Ja wcale nie odebrałabym tego tak, jak Pan odebrał, tylko spróbowała zmienić dotychczasowy sposób prezentowania zdjęć. Niekoniecznie w sposób zasugerowany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za pouczenie..

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.08.2012 10:29

Galeria interesująca, ale pozostawia niedosyt.
A gdyby tak troszkę pogrzebać choćby tylko w Internecie i coś ciekawego podrzucić? Np. pod jednym zdjęciem:"Gotycki kościół św. Bartłomieja stoi w najstarszym punkcie wsi", pod innym zdjęciem: "Nieopodal znajduje się wzgórze, na którym w średniowieczu stała warownia krzyżacka" , pod jeszcze pod innym "Wieś liczy niecałe 3,5 tys. mieszkańców" itd, itp. Myślę, że coś ciekawego można wyłuskać np. stąd http://unislaw.archiwa.org/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.