Facebook Google+ Twitter

Uniwersytet Jagielloński płaci za wypełnianie ankiet

Od 15 września na stronach USOS Uniwersytetu Jagiellońskiego będzie można wypełniać ankiety za które przewidziane są profity pieniężne.

Władze Uniwersytetu Jagiellońskiego znalazły interesujący sposób, aby zmotywować studentów do poświęcenia kilkunastu minut w celu wypełniania ankiet umieszczonych na stronie internetowej USOS Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pytania dotyczą przebiegu zajęć dydaktycznych oraz ogólnych warunków studiowania w semestrze letnim 2006/2007.
Otóż, wśród osób zarejestrowanych w serwisie, które udzieliły kompletu odpowiedzi w odniesieniu do wszystkich zajęć, w których brały udział w minionym semestrze, rozlosowane zostanie 40 specjalnych pieniężnych nagród rektorskich (po 500 zł każda).
Od tej pory, opinie studentów będą analizowane przez nowoutworzoną Stałą Rektorską Komisję ds. Jakości Nauczania oraz Sekcję ds. Analiz Jakości Kształcenia w Dziale Nauczania oraz przez pełnomocników ds. ankiet studenckich na poszczególnych wydziałach i w instytutach. A to wszystko po to, by w latach następnych studiowało się nam coraz lepiej i coraz efektywniej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.