Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6688 miejsce

Uniwersytet Otwarty dla wszystkich!

Bez egzaminów wstępnych, bez konkursu świadectw, a nawet bez matury. Aby stać się słuchaczem Uniwersytetu Otwartego przy UW, musisz mieć jedynie ukończone 16 lat, nieco wolnego czasu i oczywiście chęć do nauki.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. PolskapresseUniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczął 10 sierpnia nabór chętnych do studiowania na tej jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce. Dla przyszłych słuchaczy została przygotowana bardzo bogata oferta edukacyjna, opierająca się na czterech filarach. Obejmują one: kursy dla osób dorosłych realizowane w formie stacjonarnej oraz korespondencyjnej, studia podyplomowe, badania naukowe nad edukacją otwartą, a także współtworzenie przez słuchaczy kanału telewizyjnego "Wiedza".

Czego się nauczysz?

Ciało jako przygoda społeczna, Historia i kultura Wysp Brytyjskich, Zagadkowa dusza rosyjska, Skuteczne zarządzanie sobą w stresie, Gry w bliskich związkach, Tworzenie stron www dla każdego, Program R w analizach danych ekonomicznych, Matematyka komputerowa - to tylko niektóre z tytułów zajęć, na jakie można się zapisać w ramach UOUW.

Wszystkie kursy, które zostały zaproponowane przyszłym słuchaczom będą prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego i będą miały charakter interdyscyplinarny (w ich realizację zostały zaangażowane różne wydziały i jednostki tejże uczelni). Tematyka wszystkich zajęć będzie podporządkowana sześciu dziedzinom wiedzy do których należą: Kultura i Sztuka, Język i narody, Człowiek i Społeczeństwo, Biznes, Gospodarka i Prawo, Nauka i Technika oraz Człowiek i Społeczeństwo. Poszczególne kursy będą trwały od 30 do 90 godzin akademickich.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.