Facebook Google+ Twitter

Uniwersytet Przyrodniczy z Energią Dla Firm

Kolejna instytucja pożytku publicznego zmieniła sprzedawcę energii i obdarzyła zaufaniem Energię Dla Firm. W przetargu ogłoszonym przez Wrocławski Uniwersytet Przyrodniczy firma otrzymała maksimum punktów i objęła placówkę kompleksową obsłu

Powodzenie w przetargu było możliwe dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w Energii Dla Firm w sferze produktowej i operacyjnej. Uwagę przykuł nowoczesny sposób rozliczeń, wprowadzający stałą opłatę miesięczną z rozliczeniem rocznym. Obecnie przedsiębiorcy co miesiąc otrzymują faktury za realne zużycie co powoduje, że spora część z nich zimą płaci bardzo dużo, latem mniej. Dzięki wprowadzeniu stałej ceny, opłaty są równo rozłożone przez cały rok co znacznie ułatwia zarządzeniem budżetem instytucji.

Drogą do zyskania realnych oszczędności jest również rozpisanie przetargu na obsługę gazową. W latach 2006-2011 tempo wzrostu zapotrzebowania na gaz wyniosło przeciętnie ok. 2% w skali roku. Wskaźnik udziału gazu w rynku nośników energii w Polsce wynosi jedynie 13%, w porównaniu do 24% będących średnią dla Unii Europejskiej. To dla nas jeden z sygnałów pokazujących, jak duży potencjał posiada ten sektor – dodaje Jerzy Miszczak, dyrektor tradingu Energii Dla Firm.

Według Urzędu Regulacji Energetyki, obecnie już co piąta firma, która zmieniła sprzedawcę wybiera właśnie Energię Dla Firm. Wśród klientów znajdują się tacy giganci jak m.in. miasto Radom, PKiN i Kopalnia Soli Wieliczka.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.