Facebook Google+ Twitter

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowogardzie ma już rok! Zdjęcia

11 lutego br. (sobota), członkowie nowogardzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pierwszą rocznicę swego istnienia uczcili wspólnym spędzeniem czasu pod hasłem „Aktywna Sobota”.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: O godz. 11 członkowie NUTW zaczęli się zbierać przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych... Fot. R. J. Zagórski
O godz. 11 członkowie NUTW zaczęli się zbierać przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych... Fot. R. J. Zagórski

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Zbig Niewkal
  • Zbig Niewkal
  • 14.03.2012 11:12

My młodzi już mamy problemy z wychodzeniem na dwór jak trochę zimniej się zrobi, a tu taki przykłąd jakiś nie dla każdego może ale wart uwagi i naśladowania!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krystek Lemon
  • Krystek Lemon
  • 05.03.2012 09:30

Brawo! Tak trzymać seniorzy kochani.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz Leckoń
  • Kazimierz Leckoń
  • 28.02.2012 15:25

Co niektóre z pań są że ho ho! Widać, że coć ćwiczą i sie nie dają. Pogratulować tylko można.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Barabara Lisek
  • Barabara Lisek
  • 27.02.2012 14:01

Nie wszystkim podobaja sie ludzie aktywni. Widać to po tych łapkach. Ciekawe to i jednocześnie dziwne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W imieniu własnym i członków zarządu dziękuję. Mogę tylko obiecać, że się postaramy i nie będziemy odpuszczać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
J. Pawlak
  • J. Pawlak
  • 25.02.2012 10:51

No tak trzeba było czekać aż znajdą się ludzie, którzy zechcieli coś społecznie zrobić. Brawo! organizatorzy
na czele z prezesem Zagórskim, który ma niespożyte siły i wiele pomysłów. Ryszardzie prosimy czyń tak dalej i nie ustawaj w wysiłkach nie zapominam też o Twoich sprzymierzeńcach z zarządu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fryc Gorol
  • Fryc Gorol
  • 23.02.2012 17:30

Panie Pietrze jakbyś to przerabiał. Cosik w tym je.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś zamknięci w sobie, dzisiaj pełni optymizmu! Aż miło!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jędrek Wnuk
  • Jędrek Wnuk
  • 21.02.2012 13:51

Ciekawa impreza warta odnotowania. Niestety niedoceniane są takie poczynania seniorów. Wielu uważ, że to jest coś niepotrzebnego i bezsensownego. Starzy powinni siedzieć w domu i pilnować wnuki. Czyżby?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wiesława Kot..........
  • Wiesława Kot..........
  • 16.02.2012 12:49

Panie Ryszardzie, byłoby to miłe gdyby tak było, ale tymi sprawami rządzą inne prawidła. Często niezrozumiałe. Z pewnością jest to czas spędzony przyjemnie i z pożytkiem zdrowotnym. Niech się dzieje co dobre. W Nowogardzie i wszędzie!!! Może nie jak sarny panie się zachowują, ale dojrzałe i wiedzące dlaczego to robią seniorki. Plus wielki należy się za upublicznienie tego, bo jest to wzór godny naśladownictwa!!!