Facebook Google+ Twitter

Unreal 3 na iPhonie

Telefon iPhone i odtwarzacz iPod Touch sprawdzają się znakomicie jako przenośne konsole do gier. Zanosi się na to, że w przyszłości będzie jeszcze lepiej.

Unreal Engine 3 to silnik graficzny, który napędza takie gry jak Gears Of War 2 czy nowe tytuły z serii Unreal. Wszyscy fani gier wideo wiedzą, że łączy je jedna rzecz - wykonanie. Trzeci edycja "nierzeczywistego silnika" pozwala na stworzenie znakomitej oprawy graficznej oraz realistycznej symulacji fizyki. Zapowiada się, że niedługo te możliwości będziemy mieli w kieszeni. Dosłownie.

Widoczna na załączonym filmie prezentacja Unreal Engine 3 na iPhonie to póki co tylko demo pokazowe. Końcowe gry wykorzystujące tę technologię mogą być zupełnie inne. Jednak już teraz widać, że możliwości są ogromne.

Silnik wymaga OpenGL ES 2.0, więc nie ruszy niestety na starszych modelach iPhone’a i iPoda. W grę wchodzą modele z trzeciej generacji (najlepiej iPhone 3GS, który jest zauważalnie szybszy niż starsze wersje telefonu).Więcej podobnych wpisów znajdziesz na blogu o grach GRRR.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.