Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8840 miejsce

Upadek współczesnej cywilizacji europejskiej

Cywilizowani Europejczycy, nie pamiętając już przyczyn upadku Cesarstwa Rzymskiego, pozwalają na najazd Europy przez barbarzyńskich „uchodźców”.

Cywilizowani Europejczycy, przyjmując na fali akcji humanitarnej do Europy, barbarzyńskich „uchodźców” z Afryki i Bliskiego Wschodu, nie wiedzą że przyczyniają się tym samym do upadku cywilizacji europejskiej. Europejczycy, są zdziwieni, że barbarzyńcy nie zachowują się w Europie jak cywilizowani Europejczycy, tylko jak na barbarzyńców przystało.

Cywilizowani Europejczycy zapomnieli, że jednym ze zwykłych poczynań najeźdźców są gwałty na kobietach, tak aby w przyszłości ich potomkowie pomogli im w opanowaniu danej prowincji (państwa, kontynentu). Europejczycy dziwią się, że setki ich kobiet zostało zgwałconych przez barbarzyńskich „uchodźców”, nie widząc dalej zagrożenia dla cywilizacji europejskiej.

Cywilizowani Europejczycy, nie widzą, że opanowana przez homoseksualizm Europa, powoduje zaniedbanie seksualnie kobiet. Że europejskie kobiety, mogą nie mieć nic przeciwko barbarzyńskim gwałcicielom i rodzeniu więcej dzieci. Europejczycy nie widzą, że ich kobiety i ich dzieci z barbarzyńcami, mogą być w przyszłości piątą kolumną, która przyczyni się do upadku współczesnej cywilizacji europejskiej.

Szczycimy się, że większość europejskich problemów, rozwiązujemy jak na cywilizowane narody przystało, bez krwawych rewolucji, drogą transformacji systemowej. Dlatego tak samo traktujemy barbarzyńskich najeźdźców, którzy na razie proszą nas o pomoc, a już niedługo zaczną wymagać, żądać równouprawnienia jak murzyni w USA, aby w końcu wykończyć nas metodami demokratycznymi, czyli zwykłą większością (średnio dziesięcioro dzieci w rodzinie muzułmańskiej i średnio 0,5 dziecka w rodzinie europejskiej).

Wygląda na to że rządy państw europejskich, zapadły na "kurzą ślepotę", a jedyne głosy rozsądku: Szefa polskiego MSZ Witolda Waszczykowskiego i prezydenta Czech Milosza Zemana, są ośmieszane, bagatelizowane i nie brane pod uwagę w polityce Unii Europejskiej wobec "uchodźców". Czy polityka Unii Europejskiej, zaprowadzi nas najkrótszą drogą do unicestwienia współczesnej cywilizacji europejskiej?.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Najłatwiej schować glowę w piasek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To dzieje się na naszych oczach, a my udajemy że niczego, nie widzimy, nie zauważyliśmy!.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zmiana musi przyjść, bo kościoły upodobniają się do Domów starców, a młodzieży jak na lekarstwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najlepiej udawać kurzą ślepotę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mniej więcej w podobnych okolicznościach wygineli neandertalczycy i zostalismy my - indoeuripejczycy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może wystarczy wszystko zunifikować, patrz mój artykuł: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Upadek współczesnej cywilizacji europejskiej, jest już przesądzony. Ratujmy najpiękniejsze dzieła tej cywilizacji!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wygląda na to, że Europejczycy żyją już tylko dniem dzisiejszym (Po nas choćby potop).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Elżbieto nakreśliłaś tragiczną, ale bardzo prawdopodobną historię zmiany cywilizacji i kultury w Polsce ze słowiańskiej na islamską i to w ciągu zaledwie wieku?

Komentarz został ukrytyrozwiń

7 tys Muzułmanów z przydziału w Polsce, to drugim pokoleniu 70 tys, w trzecim 700 tys, w czwartym 7 milionów, w piątym 70 milionów. Czyli za około 100 lat Polska będzie krajem muzułmańskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.