Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7468 miejsce

Upadek współczesnej cywilizacji europejskiej

Cywilizowani Europejczycy, nie pamiętając już przyczyn upadku Cesarstwa Rzymskiego, pozwalają na najazd Europy przez barbarzyńskich „uchodźców”.

Cywilizowani Europejczycy, przyjmując na fali akcji humanitarnej do Europy, barbarzyńskich „uchodźców” z Afryki i Bliskiego Wschodu, nie wiedzą że przyczyniają się tym samym do upadku cywilizacji europejskiej. Europejczycy, są zdziwieni, że barbarzyńcy nie zachowują się w Europie jak cywilizowani Europejczycy, tylko jak na barbarzyńców przystało.

Cywilizowani Europejczycy zapomnieli, że jednym ze zwykłych poczynań najeźdźców są gwałty na kobietach, tak aby w przyszłości ich potomkowie pomogli im w opanowaniu danej prowincji (państwa, kontynentu). Europejczycy dziwią się, że setki ich kobiet zostało zgwałconych przez barbarzyńskich „uchodźców”, nie widząc dalej zagrożenia dla cywilizacji europejskiej.

Cywilizowani Europejczycy, nie widzą, że opanowana przez homoseksualizm Europa, powoduje zaniedbanie seksualnie kobiet. Że europejskie kobiety, mogą nie mieć nic przeciwko barbarzyńskim gwałcicielom i rodzeniu więcej dzieci. Europejczycy nie widzą, że ich kobiety i ich dzieci z barbarzyńcami, mogą być w przyszłości piątą kolumną, która przyczyni się do upadku współczesnej cywilizacji europejskiej.

Szczycimy się, że większość europejskich problemów, rozwiązujemy jak na cywilizowane narody przystało, bez krwawych rewolucji, drogą transformacji systemowej. Dlatego tak samo traktujemy barbarzyńskich najeźdźców, którzy na razie proszą nas o pomoc, a już niedługo zaczną wymagać, żądać równouprawnienia jak murzyni w USA, aby w końcu wykończyć nas metodami demokratycznymi, czyli zwykłą większością (średnio dziesięcioro dzieci w rodzinie muzułmańskiej i średnio 0,5 dziecka w rodzinie europejskiej).

Wygląda na to że rządy państw europejskich, zapadły na "kurzą ślepotę", a jedyne głosy rozsądku: Szefa polskiego MSZ Witolda Waszczykowskiego i prezydenta Czech Milosza Zemana, są ośmieszane, bagatelizowane i nie brane pod uwagę w polityce Unii Europejskiej wobec "uchodźców". Czy polityka Unii Europejskiej, zaprowadzi nas najkrótszą drogą do unicestwienia współczesnej cywilizacji europejskiej?.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Zmiana musi przyjść, bo kościoły upodobniają się do Domów starców, a młodzieży jak na lekarstwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mniej więcej w podobnych okolicznościach wygineli neandertalczycy i zostalismy my - indoeuripejczycy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wygląda na to, że Europejczycy żyją już tylko dniem dzisiejszym (Po nas choćby potop).

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Dlatego tak samo traktujemy barbarzyńskich najeźdźców, którzy na razie proszą nas o pomoc, a już niedługo zaczną wymagać, żądać równouprawnienia jak murzyni w USA...'
Czyżby murzyni, tak samo jak obecni uchodźcy, prosili Amerykanów o pomoc uciekając z Afryki na pontonach przez ocean?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Posłuchajmy głosu naukowego o "niezdrowym" żywieniu propagowanym w latach 70. przez polskiego lekarza z Ciechocinka, doktora Jana Kwaśniewskiego:

https://youtu.be/qMOTQHobslk

Okazuje się, że teraz na Zachodzie "odkryto na nowo" dietę ketogeniczną, którą promuje chociażby np. doktor Bruce Fife w książce "Dieta ketogeniczna".

A tutaj poniżej, informacja potwierdzająca tezy doktora Kwaśniewskiego, dla wszystkich tych, dla których wzorem cnót w nauce jest USA:


http://optymalni.poznan.pl/wiadomosci/cholesterolowy-hit-dekady/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku, a to co napisałeś to jedynie promil promila idiotyzmów, wypisywanych przez tak zwany mainstream "żywieniowy".

Ja już nawet nie chcę wnikać w to, czy oni siedzą u kogoś w kieszeni, czy są (aż) przykładem (niedo)uczonych. Czy jedno i drugie.
To nie ma znaczenia. Są winni. Dowody własnej zbrodni mają w swoim zasięgu.

Ale, nie wszystko stracone :)
Ta dziewczyna, dietetyk kliniczny, idzie pod prąd. Jednym słowem - można.
Pytanie odrębne: jak długo jej pozwolą...

https://www.youtube.com/watch?v=7OkRXWYfpws

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obawiam się, że to ja jestem bliżej prawdy w sprawie dzietności i różnicy w dzietności pomiędzy Muzułmanami a Europejczykami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A propos moich niżej zamieszczonych komentarzy.

Muszę napisać dwa słowa wyjaśnienia, choć tak naprawdę nie chce mi się nawet wchodzić w głębszą polemikę z oficjalną "naukową" propagandą specjalistów od żywienia, którzy głoszą np. taką oto wiedzę "naukową" medyczną. I robi to coach (bo już nie szkoleniowiec, tych już coraz mniej... wszak idziemy przecież z duchem czasu...), który "szkoli" ludzi w celu zdrowszego odżywiania się. Oczywiście, że nie będę podawał nazwiska owego prelegenta, z prostego powodu - nie jest to jedyny tego typu głos "naukowy", a więc z wiatrakami nie zamierzam walczyć. Tym bardziej, że wielu profesorów medycyny też podtrzymuje owe naukowe kłamstwa.

Oto cytat: "Cholesterol przyczepia się do naczyń, powodując ich zwężenie. Krew przepływa z trudem, a do ciałek krwi przyczepiają się kleiste drobiny tłuszczu. Tworzą się grudki i dochodzi do zakrzepu. Gdy zakrzep się oderwie, może nastąpić niebezpieczny zator. Niewydolność krążenia powoduje niedotlenienie mięśnia sercowego, czego konsekwencją jest zawał serca. Jeśli zator ma miejsce w mózgu, dochodzi do udaru. Tylko na zawał serca umiera co dzień w Polsce 200 osób".

Gdy coś takiego przeczyta człowiek, niekoniecznie lekarz, ale ktoś, kto wykazuje zainteresowanie biochemią i fizjologią - temu skóra musi ścierpnąć na grzbiecie, zwłaszcza, gdy uzmysłowi sobie, że jest to przedstawione w duchu obowiązującego paradygmatu w medycynie. Ręce opadają! A teza o szerzącej się głupocie wspomniana przez Artura, nabiera innego wymiaru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

/średnio dziesięcioro dzieci w rodzinie muzułmańskiej i średnio 0,5 dziecka w rodzinie europejskiej/

Szanowny Autorze. Pisanie o realnym problemie nie zwalnia od pisania prawdy.
Zwłaszcza chrześcijaninowi.

Przewidywana różnica dzietności w Europie na lata 2025-2030 muslim/non muslim to 0,4 dziecka. ( 2,0 do 1,6). A w latach 2005-2010 było to 0,7.

http://www.pewforum.org/2011/01/27/future-of-the-global-muslim-population-regional-europe/

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Masz babo placek" ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.