Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25249 miejsce

Upadło warszawskie biuro podróży FiLiZ Tour

Kolejne biuro podróży ogłosiło upadłość. Działalność zakończyła firma FiLiZ Tour z siedzibą w Warszawie. Na wymarzone wakacje nie pojedzie półtora tysiąca turystów. O jego kłopotach nie został powiadomiony jeszcze marszałek województwa.

 / Fot. jkb, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sylt_Rotes_Kliff.jpg Firma o upadłości poinformowała za pośrednictwem swojej strony internetowej. W krótkim komunikacie biuro przeprasza za wszelkie utrudnienia i niespełnienie marzeń klientów. Jak ustalili dziennikarze RMF FM za granicą przebywa tylko dwóch turystów, którzy udali się na wypoczynek z warszawskim biurem. Z Turcji wrócą w sobotę.

Wciąż nie wpłynęło pismo o upadłości do marszałka województwa mazowieckiego. Telefony w biurze nie odpowiadają. Gwarancja ubezpieczeniowa touroperatora wynosi 200 tysięcy złotych. Na polskim rynku firma działała od 2004 roku. Specjalizowała się w wycieczkach objazdowych po Turcji.

Czarna seria bankructw biur podróży trwa nadal. Od początku sezonu już dziesięć touroperatorów złożyło wnioski o upadłość lub ogłosiło niewypłacalność.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Misztal
  • Misztal
  • 14.09.2012 09:11

Nie koniecznie po ojczyźnie już pojeździłem ale czasem każdy ma ochotę na jakieś egzotyczne wakacje po prostu trzeba i warto sprawdzać z kim się zabieramy, swojego touroperatora przed zapłatą prześwietliłem z verdict długi wiele mogą powiedzieć o kondycji itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mAL
  • mAL
  • 04.09.2012 13:17

Po takich doświadczeniach z biurami podróży Polacy zaczną zwiedzać nasz kraj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.