Facebook Google+ Twitter

Upał szkodzi komputerom

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2006-07-04 08:12

Kilkadziesiąt osób stało wczoraj przed południem w potężnej kolejce, która utworzyła się w Biurze Obsługi Klientów spółki Vattenfall. - Siadł nam system - rozkładali ręce pracownic

Jak się okazało, powodem awarii systemu informatycznego, a dokładnie jego przeciążenia, był... upał. - Ale klienci są już obsługiwani, do godz. 14 nasi informatycy na pewno usuną awarię - zapewniała w południe Monika Łazarczyk z biura prasowego spółki.

Pracownicy BOK musieli wprowadzać wszystkie dane "ręcznie", a problem wyjątkowo dał się we znaki w kasach. - Taka awaria zdarzyła się po raz pierwszy - przyznaje Monika Łazarczyk. - Owszem, z powodu upałów i burz bywały wyłączenia na liniach, ale awaria sytemu informatycznego nie zdarzyła się nigdy.

Biuro Obsługi Klienta przy ul. Widok obsługuje 330 tys. osób. Dziennie przewija się tu ok. 500 klientów. W poniedziałek, jak wynika z praktyki, jednak jest ich na ogół więcej. - Chociaż otwieramy o godz. 10, klienci ustawiają się w kolejce już o godz. 7, 8 rano - wylicza Łazarczyk.

dn

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.