Facebook Google+ Twitter

Upierzyliśmy naszych Autorów! Niektórzy zostali już dziennikarzami

Dzisiejsze kolegium redakcyjne było wyjątkowe z dwóch powodów. Po raz pierwszy można było bowiem posłuchać naszej debaty, korzystając ze Skype'a. Po raz pierwszy też przyznaliśmy trzecie pióra.

Autorów, którzy otrzymują dziś status "dziennikarz", obdarzyliśmy sporym kredytem zaufania. Poza możliwością usuwania komentarzy i wyboru poddziału przy umieszczeniu materiału (dostępne dla dwóch piór), mogą od dzisiaj... samodzielnie umieszczać tekst w jednym z działów gazety . Ich artykuły nie muszą być wcześniej zatwierdzone przez redaktorów.

Jak zwykle mieliśmy twardy orzech do zgryzienia przy przyznawaniu wyróżnień. Kilka kandydatur musimy jeszcze przemyśleć, aby nabrać wobec nich pewności.

Do rzeczy...

Status "praktykant" i pierwsze pióro otrzymują:

Tomasz Albecki – oprócz licznych recenzji, zaczął przesyłać także wywiady i materiały reporterskie.

Łukasz Solski – najczęściej pisze o sporcie, jednak materiały lokalne nie stanowią dla niego problemu. Na swoim koncie ma już 50 tekstów!

Paweł Wężyk – bardzo szybko przesyła ważne wiadomości lokalne. Nawet dziś błyskawicznie nadał informację o awarii tramwaju w Łodzi.

Marta Miłak – pisze ciekawie, o czym świadczy ilość komentarzy do niektórych tekstów tej Autorki (nawet po 30!).

Krzysztof Baraniak – jest z nami bardzo krótko, a już zdążył napisać 18 dobrych, sportowych tekstów. Gratulacje!

Marcin Indzierowski – widzimy w nim kandydata na kolejnego specjalistę od sportu. Marcinie, udzielaj się więcej w komentarzach i na forum!

Status "reporter" i drugie pióro otrzymują:


Marcin Mizera – człowiek, któremu nic, co paranormalne, nie jest obce. Ufo, zagadki medyczne, przesłanie Zieman dla kosmitów? Takie tematy to dla Marcina chleb powszedni.

Agnieszka Wasztyl – nasza niemiecka korespondentka. Przesyła lokalne informacje zza zachodniej granicy. Jest autorką świetnego wywiadu z Małgorzatą Oleksy.

Mateusz Pułkowski – jest z nami prawie od początku istnienia serwisu. Zajmuje się głównie Kozienicami, przesyła świetne informacje ze swojego miasta.

Status "dziennikarz" i trzecie pióro otrzymują:


Adam Degler – ma na swoim koncie sporo tekstów, które z powodzeniem mogą być wydrukowane w każdej gazecie (np. informacja o wrocławskich krasnalach). Jest też bardzo aktywny w codziennym życiu naszej społeczności. "Niebo nad Wrocławiem" - zobaczcie tę fotogalerię.

Monika Sieniawska – cała redakcja jest pod wrażeniem wiedzy Moniki z zakresu sportu. Specjalizuje się szczególnie w tematyce Formuły 1. Ostatnio pokazuje jednak, że recenzje i inne formy dziennikarskie nie stanowią dla niej żadnego problemu.

Andrzej Zaranek – świetny felietonista. Jedna z czołowych postaci Wiadomości24.pl, prawdziwy filar naszej gazety. Wiele osób jest pod wrażeniem stylu, w jakim pisze. Od niedawna pojawia się się w siedzibie redakcji i zajmuje się napływającymi tekstami autorów.

Oliwia Piotrowska – jedna z tych autorek, bez których Wiadomości24.pl nie wyglądałyby tak, jak obecnie. Jej świetnych tekstów o psychologii i szybkich relacji z bieżących wydarzeń nie trzeba dodatkowo reklamować. Ma swoje zdanie i nie waha się przed prezentowaniem swych opinii.

Ewa Kowalska – Porusza przede wszystkim gdańskie tematy lokalne. "Moje dziecko pół godziny czekało na mnie pod szkołą, bo mamuśka latała z aparatem" – taki wpis to chyba najlepszy dowód na jej zaangażowanie w tworzenie gazety Wiadomości24.pl. Rasowy dziennikarz. Nie wierzy na słowo, wszystko sama sprawdza.

Już niedługo kolejne kolegium redakcyjne i kolejne pióra. A kiedy nadejdzie pora na czwarte piórko...? Wszystko zależy od Was. Piszcie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

dziekuje i gratuluje pozostalym:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo Wam dziękuję:) A po tym cytacie nie zapuka do moich drzwi ktoś z TPD? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Słuchałem dyskusji i z całą stanowczością stwierdzam, że nominacje jak najbardziej zasłużone! Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluje wszystkim :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ojej...dziekuje...nawet mi przez mysl nie przeszlo ze przyznacie mi pioro...jestem zszokowana ale zadowolona:) dziekuje redakcjo:*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję i gratuluję, wszystkim życzę szybkich pierwszych lub kolejnych piór!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.10.2006 18:12

Przyłączam się do gratulacji! Czapki z głów! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo! Trzymajcie tak dalej!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.10.2006 16:38

Jak najbardziej wypada pogratulować :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdeczne gratulacje dla Autorów! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.