Facebook Google+ Twitter

"Upiór" powróci do Opery w sylwestrową noc. Wznowienie spektaklu w Operze i Filharmonii Podlaskiej

Cieszący się niezwykłą popularnością musical powróci na afisze do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku 31 stycznia 2015 roku i będzie grany w styczniu oraz lutym. Od dziś można nabyć bilety!

 / Fot. fot. M. Heller/materiały Opery i Filharmonii Podlaskiej24 maja 2013 roku w Białostockiej Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się niezwykła premiera. Przedstawiono wtedy po raz pierwszy w tym miejscu polską wersje musicalu "Upiór w Operze", który odniósł ogromny sukces na całym świcie jak i w Warszawie, gdzie jego premiera odbyła się kilka lat wcześniej w Teatrze Muzycznym ROMA.

Widowisko to w skali światowej określa się mianem najbardziej dochodowego musicalu, w wielu teatrach granego najdłużej ze wszystkich spektakli w historii, między innymi na Brodway'u czy West Endzie.

Niedawno pojawiła się oficjalnie, dobra wiadomość dla wszystkich fanów musicalu oraz dla tych, którzy dotąd nie mieli szczęścia go oglądać. Ostatniego dnia roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej ponownie rozbrzmi znana i uwielbiana muzyka z "Upiora".

"Upiór" w Białymstoku będzie dokładnie tak jak poprzednio realizowany we współpracy z Teatrem Muzycznym ROMA i reżyserowany przez Wojciecha Kępczyńskiego, który podejmował się pracy nad poprzednimi edycjami. Bilety na to niezwykłe widowisko można kupić od dziś (19 października) na stronie Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz w kasach biletowych opery.

Będzie również możliwość wykupienia wejściówek na spektakl, ich sprzedaż ruszy 26 października.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.