Facebook Google+ Twitter

Upodlenie - klatka po klatce [Zdjęcia]

Karkołomne wyczyny młodego człowieka, spitego w tak zwane trzy d..., omijanego starannie przez samochody, zakończyły się przyjazdem karetki pogotowia. Po udzieleniu pomocy medycznej, odwieziono go do domu.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Tu nie ma co trąbić, trzeba poczekać aż się człowiek podniesie. Fot. Jadwiga Kowalczyk
Tu nie ma co trąbić, trzeba poczekać aż się człowiek podniesie. Fot. Jadwiga Kowalczyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

W miejsce komentarza kilka podtytułów do "upodlenia":
Przydybali dziadka w lasku (swojsko)
Hej sokoły...(nostalgicznie)
Człowieczy los (na wysokim "c")
Słowiczku mój, a leć, a piej...(romantycznie)

Znakomita dokumentacja, smutna w wyrazie. I tu nie ma już miejsca na śmichy...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Antywafel
  • Antywafel
  • 16.09.2012 13:19

A co ty, Wafel, uważasz się za pępek świata? Jesteś po prostu śmieszny z tymi twoimi deklaracjami. Ogarnij się, człowieku. Nikt ciebie tutaj nie prześladuje, a raczej - z tego co widzę - ty prześladujesz swoich "ulubieńców " "z dziką rozkoszą" - jak sam z resztą to stwierdzasz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wafel
  • Wafel
  • 14.09.2012 20:57

Skoro tak się mnie potępia to i ja z dziką rozkoszą będę szukał was wszystkich i klikał " łapki w dół " ile się da zobaczymy jak wam będzie fajnie i pisanko do bani.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 12.09.2012 19:59

a dlaczego ma płacić za karetkę której nie wzywał?? kto ją wezwał?czemu karetkę a nie chociażby strażakow??

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewelinda
  • Ewelinda
  • 12.09.2012 18:48

Ten człowiek powinien zapłacić za karetkę i pomoc lekarską, czy też badania. Na drugi raz zastanowił by się dwa razy, zanim doprowadziłby się do podobnego stanu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

alkoholicy nie upijają się tak, tak piją pijacy, którzy stracą rachubę i kontrolę...
Zrobiłam kiedyś w Izbie Wytrzeźwień reportaż. Wydawało mi się , że to świetny pomysł do tematu walki z alkoholizmem. Nic bardziej błędnego, jak mi wyjaśnił lekarz dyżurny. Alkoholików trafiających do Izby było niewielu w porównaniu z pijakami notorycznymi i przypadkowymi.
Noc w izbie kosztowała mnóstwo pieniędzy, więcej niż najdroższy hotel. Delikwenta , ostrzyżono, wykąpano ogolono, niestety też z pieniędzy... Nie miał tam lekko, O nie. bo za przeproszeniem, rzygał dłużej niż widział cały dzień... kąpiel to było lanie i biczowanie strumieniem wody... itd... rzeczywiście świetny materiał. Pani Jadwigo doskonały. To chyba jednak częsty widok, a przecież wart napiętnowania. Człowiekowi trzebapomóc. Psychologiczne...wychowawczo itd... itp...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znakomity materiał, poklatkowo pokazujący zjawisko, od którego większość z nas odwraca się ze wstydem, obawą, czy obrzydzeniem. Jadwiga miała odwagę pokazać i mądrość, by skomentować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ jan Dzisiaj 11:20 - http://www.miejski.pl/slowo-Upodli%C4%87+Si%C4%99 ""Upodlić się" w znaczeniu dzisiejszej młodzieży definiuje stan upokorzenia przed szerszym gronem na skutek upojenia alkoholowego...."

Od bydła byłoby "zbydlęcenie" ; słowo to nabrało potocznie innego znaczenia, które w żadnym przypadku obiektu moich zdjęć nie dotczy.
Stosowanie jest w środkach przekazu okazjonalnie, np.: "Ale zbydlęcenie to w ogóle problem, które w ostatnich dniach powrócił na polskie stadiony. ..."
http://www.weszlo.com/news/3950

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan
  • jan
  • 11.09.2012 11:20

"upodlenie" od bydło???

tak o innym człowieku pisze Jadwiga Kowalczuk
wstyd

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Nie pijak Wczoraj 21:18 -
zbyt wielu tych chorych w Polsce. I pamiętam czasy, kiedy za izbę wytrzeźwień służyła izba przyjęć, a dla agresywnych - milicyjny dołek po uprzedniem zbadaniu przez lekarza, czy prócz nadmiaru procentów, nie dolega "choremu" coś więcej.
Wielokrotnie wykonywałam zdjecia diagnostyczne sam na sam z agresywnym pijakiem, kiedy milicjant asekurował mnie stojąc obok, w kabinie rozdzielczej pracowni rentgenowskiej.
Jestem w stanie rozumieć, że to choroba, ale na własne życzenie. Teraz mam widok z okna na luksusowo wyposazony ośrodek dla AA, ktorzy dzień spędzają komfortowo, a po godzinach pracy terapeutów - na schodach wiodących do ośrodka z nieodzownymi puszkami piwa i piersiówkami w papierowych torebkach w garści.
Więc niech Pan czyta zajawkę jak Panu serce dyktuje, ale mnie daleko do śmiechu.
Wolał by Pan "nawalony jak Messerschmit", czy "pijany jak Polak"?
To są chorzy również na życzenie państwa (każdego!) - bo akcyza idzie do budżetu, a gorzelnie dają miejsca pracy; w przeciwieństwie do miękkich narkotyków, z których zyski czerpie podziemie, piorąc potem forsę w AmberGoldach i tym podobnych "firmach".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.