Facebook Google+ Twitter

Upoluj „zielonego ludzika" z Ukrainy. Dostaniesz 10 tys. $

W Internecie pojawiła się reklama oferująca „pieniądze za separatystę”. Zachęca do wyławiania uzbrojonych dywersantów i inwestowania w ten sposób w swoją finansową przyszłość. Jakie będą tego skutki?

 / Fot. Zrzut ekranuW ukraińskim Internecie pojawił się filmik zachęcający do wyławiania uzbrojonych dywersantów, tak zwanych „zielonych ludzików" znanych z krymskiej rebelii. Oferuje się „pieniądze za separatystę”. W ten sposób Ukraińcy mają inwestować w swoją finansową przyszłość. Jak podają kresy.pl władze Dniepropietrowska będą płacić 10 tys. dolarów za wydanie jednego rosyjskiego najemnika. Jakie będą tego skutki?


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W 1945 Kuryle Południowe czy też Terytoria Północne - jak nazywa się je w Japonii - znalazły się w granicach Rosyjskiej Socjalistycznej Federacyjnej Republiki Sowieckiej. Po rozpadzie ZSRR wchodzą w skład Federacji Rosyjskiej, czego nie uznaje Japonia domagająca się zwrotu wysp. Może i tam pojawią się skośnookie zielone ludziki? Czy na Kurylach Putin ogłosi referendum?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Robi się ciekawie, bo jak podaje "Washington Post" - zapowiadana "deeskalacja" nie oznacza, że Putin porzucił cel roztoczenia kontroli Moskwy nad maksymalnie dużą częścią Ukrainy i sprawienia, że rządzenie pozostałą częścią będzie niemożliwe. Jednym słowem im gorzej tym lepiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tego biorą się szajby, które były dotąd znane ludziom tylko z filmów, np. "Running Man", "Polowanie na indyki" itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.