Facebook Google+ Twitter

Upomniał się o pensję, obcięli mu palce. Kaczyński: PiS zapłaci za leczenie

Dominik B., dotkliwie pobity i okaleczony przez pracodawcę, nie ma z czego zapłacić za hospitalizację. Mężczyzna nie był ubezpieczony. "Zapłacimy za leczenie pana Dominika. Nie możemy z Polski robić kraju trzeciego świata" - zadeklarował prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 / Fot. PAP/Rafał GuzKilka tygodni temu Dominik B. upomniał się u pracodawcy o należną mu pensję. Nie tylko jej nie otrzymał, ale został dotkliwie pobity - pracodawca próbował podciąć mu gardło i obciął cztery palce.

Mężczyzna nie był ubezpieczony, więc musi pokryć koszty leczenia w szpitalu. Pomoc zadeklarował prezes PiS Jarosław Kaczyński. "Państwo powinno dysponować funduszami, z których będzie korzystać właśnie w takich sytuacjach" - mówił na konferencji prasowej. "Mamy do czynienia z najcięższym wymiarem przestępstwa - usiłowania zabójstwa. Mamy do czynienia z człowiekiem bardzo mocno skrzywdzonym, a teraz krzywdzona będzie jego rodzina" - kontynuował.

Czytaj także: Jak się pracuje w Google? Były pracownik tłumaczy, dlaczego odszedł

Prezes PiS zarządził zbiórkę na leczenie wśród partyjnych kolegów. "Zapłacimy za leczenie pana Dominika. To rozwiązanie doraźne, ale tego typu problemy muszą być rozwiązywane. Nie możemy z Polski robić kraju trzeciego świata" - powiedział.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Bandyci, gangsterzy i mafia odchodzą do lamusa. Teraz to pracodawcy i firmy wypierają przeciętniactwo i związki zawodowe. Przykładowa "Gazeta Kościańska" ma w repertuarze topienie klienta w miejscowym kanale. Znowuż TESCO utrzymuje nieformalną ochronę (znane pseudonimy i nazwiska), a traktowanie pracownic przypomina obejście z meksykańską "szmatą". Nie sposób ujmować takich drobiazgów nawet w statystykach, tyle tego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wykazał się większą kulturą polityczną niż politycy z "krwi i kości"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ambitny chłopak , odmówił pomocy polityków . Uznał że to czysta pokazówka a nie pomoc z serca . Nota bene już ma potrzebne pieniądze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Posłowie PiS zrobili zrzutkę w sejmie by pomóc temu nieszczęśnikowi,a co napisała Gazeta pl.- otóż napisała, że Jarosław Kaczyński żeruje na cudzym nieszczęściu! Jak upominają się o wyjaśnienie tragedii smoleńskiej to grają trumnami itd....
Ot mamy media ,a raczej ściek medialny!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tusk to ju od dawien dawna nie panuje nad sytuacją w kraju ten człowiek żyje w swoim własnym świecie a ostatnie wystąpienie w ONZ pana prezydenta iście proamerykańskie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Otóż Dominik nie życzy sobie tej pomocy;
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/734874,dominik-b-nie-chce-pomocy-finansowej-od-politykow-za-odciete-palce.html

""Chciałbym, żeby świat polityczny nie brał mnie pod uwagę. Znalazło się tylu wspaniałych ludzi, że poradzimy sobie bez żadnego problemu. Bez polityki" - mówił Dominik B. w rozmowie z Radiem ZET"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatnio opowiedział mi znajomy podobne zdarzenie. Firma "na papierku" z układamy na terenie Warszawy zatrudniła podwykonawce do wykonania robót budowlanych, gdy przyszedł czas zapłaty właściciel owej kryminalnej firmy zaprosił do siebie po wypłatę. Na miejscu okazało się ,że wyszło do nich trzech łysoli mówiąc, aby na przyszłość nie pokazywali się , a o pieniądzach mogą zapomnieć. Oczywiście, Gronkiewicz jest świadoma, że istnieją takie firmy i oczywiście taki stan rzeczy toleruje. Polskie Państwo pod rządami Tuska stoczyło się na same dno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem w stanie przymknąć oko na przesłanki, ważne, że ktoś otrzyma pomoc.

Nie dostrzegam jednak żadnej winy państwa, przepisy dotyczą każdego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.