Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19614 miejsce

Uprawiała seks ze szkieletem. Stanie za to przed sądem

Bezrobotna Szwedka znalazła sobie szczególne hobby. Zbierała czaszki i kości mężczyzn sprzed wieków w swoim mieszkaniu. Kiedy skompletowała szkielet wikinga, oddała mu się bez reszty.

 / Fot. Robert Lawton/CC BY-SA 2.5"Podziwiam prawdziwych mężczyzn, tak żywych jak umarłych" - uzasadniła na forum internetowym swoje praktyki, polegające na całowaniu czaszek i doprowadzaniu się do spazmów przy pomocy kości. Prokuratura zarzuciła jej "naruszenie spokoju zmarłych", za co nawet w nadzwyczaj liberalnych obyczajowo państwach skandynawskich wciąż jeszcze można odpowiadać z tytułu odpowiedniego paragrafu w kodeksie karnym.

37-letnia obecnie kobieta gromadziła swą kolekcję od lat. Posiada m.in. sześć czaszek. Jak twierdzi, zebrała je "w celach historycznych i archeologicznych". Psychiatrzy stwierdzili, że jest poczytalna. Ciekawostką jest, że oprócz tej kolekcji ma też jak najbardziej żywego faceta, z którym współżyła - donosi niemiecki dziennik "Die Welt".

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

@ Maria Czerw. No właśnie ten następny artykuł będzie o tym, jak ktoś się bawił i bawi w poszukiwacza nowych bogów, co w teorii przecież nikomu nie szkodzi, ale zapłacić za to może pewnego dnia niesłychanie drogo każdy i każda z nas. Ci, którzy to robią powolują się właśnie na wolność w jej liberalnym znaczeniu. Chciałbym zdążyć na koniec tygodnia z materiałem zredagowanym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to sprawdziłem już u źródła, tzn. w gazecie "Goeteborg Posten":

http://www.gp.se/nyheter/goteborg/1.1135327-skelettkvinnan-salde-ryggrad-till-bekant

Jak się okazuje ta pani magromdziła prócz sześciu czaszek kilkaset kości mężczyzn, zmarłych głównie jakieś 40-45 lat temu, acz nie brak też szzczątków sprzed wieków. Niektóre części zwłok wykradzione w prosektorium przechowywała w lodówce. Planowała też zdaniem prokuratury nocną wycieczkę na zabytkowy cmentarz zmarłych na cholerę. Przyłapano ją kiedy w tym samym bloku doszło do strzelaniny. Policjanci ścigający strzelających omal nie przewrócili się o szkielet ustawiony w pokoju gościnnym. Jak się niebawem okazało inny taki eksponat (kompletny szkielet) ta pni zdążyła sprzedać zapoznanej przez interenet innej amatorce podobnych uciech, zamieszkałej w Uppsali. P. S. Pod wskazanym adresem można ją zobaczyć na sali sądowej podczas wstępnego przesłuchania. Odnośne dane skopiowałem i zamierzam donosić o niej na bieżąco.

Teraz zaś w miarę możności wrócę do poważniejszych tematów, z kosmitami, którzy mogą przylecieć na Ziemię na zaproszenie tow. Lenina, na czele. No i proszę się mi tu nie śmiać, bo artykuł na ten temat będzie arcypoważny i będzie w nim tylko trochę o Marsjanach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Materiał dobry, bo mobilizuje do postawienia pytania o granice wolności. Czy jak nikogo nie krzywdzę to mogę? - klasyka liberalizmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trochę brak szczegółów :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, tak ale art wesoły nie jest, lecz z bardzo poważną miną i to dziale świat, a nie "na luzie". Chętnie pośmiałabym się. o dwóch kościotrupach na blaszanym dachu jako szczycie hałasu, w związku z tym mam pytanie, czy ta pani kolekcjonerka jest/była w kształtach modelkowych ;) ? czy innych..? ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

To w ogóle powinna być jakaś kwestia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że mam poważniejsze tematy. Np. złoto Rosji, gazy cieplarniane, niewidzialna władza parabanków, no i koniecznie trzeba też będzie przyjrzeć się dalszym wydarzeniom w sprawie nowego rządu na Litwie, a w międzyczasie opracować materiał zbierany od dwóch lat na tenat końca świata. Ja mam już parę kartek w zeszycie z tematami, ale niestety ich jest wiele, a ja jeden. Tak iż w wygodniejszej sytuacji była bez wątpienia owa pani kompletująca sobie ten jeden szkielet. Nie chcąc jednak fabrykować publicystycznych kościotrupów chętnie bym się dowiedział, który z w. w. tematów wydaje się najbardziej ciekawy naszym Czytelnikom, a nie tylko nam piszącym. Zapraszam do szerokiej dyskusji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam Panie Grzegorzu, czy nie ma Pan ciekawszych artykułów do tłumaczenia ? chętnie podrzucę parę linków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlatego też już jutro spróbuję dotrzeć do dalszych szczegółów tej sprawy. Dzisiaj niestety parę wierteł jechało po moich kościach (u przeuroczej pani dentystki) i nie czuję się na siłach. Zaś tak zupełnie poważnie to uważam temat tego artykułu za jak najbardziej poważny. O tym jednak też jutro.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tabloidyzujemy W24?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.