Facebook Google+ Twitter

Uprzykrzają życie mieszkańcom Bemowa, dostaną czarnego Bemisia

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-07-08 14:39

W warszawskiej dzielnicy Bemowo rozpętała się afera, a to wszystko za sprawą radia Bemowo FM i czarnych misiów Bemisiów. Radio zorganizowało plebiscyt, w ramach którego szukano osób, najbardziej dających się we znaki mieszkańcom Bemowa.

Pomysłodawcą plebiscytu jest Paweł Petkowski. Głównym założeniem akcji i zadaniem czarnego "Bemisia" nie jest obraza i krytyka, ale jak mówi - "motywacja".

Za pomocą maskotki organizatorzy chcą wytknąć nominowanym ich opieszałość, nieskuteczność i szkodliwość w pracy. Na czarnej liście znalazło się 8 nazwisk, na które użytkownicy sieci mogli
głosować. Niezależnie od wyników głosowania do rąk całej ósemki trafią wszystkie misie.

Wśród nominowanych jest Henryk Piast, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Rozłogi, który czarnego misia dostanie za "wszczynanie bezsensownych sporów i awantur" (Piast zapowiada podanie sprawy do sądu), Małgorzata Sikora-Antkowiak, wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej Jelonki, za
wstrzymanie przebudowy ulicy Synów Pułku i Anna Piotrowska, dyrektor Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych, na której powolną pracę przy poszerzaniu ostatniego odcinka ulicy Górczewskiej skarżą się mieszkańcy. Rzeczniczka Anny Piotrowskiej - Agata Choińska zapewnia, że zarząd robi wszystko, aby te prace przyspieszyć. "W związku z tym mam nadzieję, że na jesieni, kolor tego misia z czarnego zamieni się na biały" - dodaje Choińska.

Więcej na:
tvn warszawa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.