Facebook Google+ Twitter

Uratował dziewczynę dzięki internetowi

Niecodzienne zgłoszenie otrzymali dziś w nocy bytomscy policjanci. Dzwoniący mężczyzna powiadomił ich o tym, że dziewczyna, którą poznał przez internet, chce najprawdopodobniej popełnić samobójstwo.

Dzięki szybkiej akcji policji udało się uratować 25-letnią mieszkankę Ostrowa Wielkopolskiego.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. AKPA- Kilka minut po północy zadzwonił do nas mężczyzna twierdząc, że poznana przez niego w internecie dziewczyna, ma najprawdopodobniej zamiar popełnić samobójstwo - relacjonuje Adam Jakubiak, oficer prasowy Komendy Miejskiej w Bytomiu. Kobieta postanowiła zażyć dużą ilość proszków nasennych.

Policjanci udali się natychmiast do mieszkania mężczyzny. Tam po kilkunastu minutach udało się ustalić adres dziewczyny. Ta informacja natychmiast została przekazana do policjantów z Ostrowa Wielkopolskiego.

- Na miejscu mundurowi z Ostrowa znaleźli 25-letnią dziewczynę. Na miejsce natychmiast zostało wezwane pogotowie ratunkowe - mówi Adam Jakubiak.

Obecnie kobieta pozostaje pod opieką lekarską.

To nie pierwsze tego typu zdarzenie w Bytomiu. Tydzień temu wolontariuszka z Przychodni Pedagogiczno – Psychologicznej zawiadomiła policjantów o tym, że nawiązała kontakt z mężczyzną, który chce popełnić samobójstwo. – Młody człowiek groził że skoczy z wieżowca na Manchatanie (tak określa się potocznie osiedle Powstańców Śląskich w Piekarach Śląskich - przyp.red.) - mówi Adam Jakubiak. Dzięki policyjnej akcji, udało się ustalić personalia niedoszłego samobójcy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.