Facebook Google+ Twitter

Uratuj życie Maćkowi Miernikowi

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-11-16 13:21

Maciek Miernik jest ciężko chory. Zmaga się z nowotworem układu krwiotwórczego (szpiczak mnogi, wyniszczający kości). Maciej jest muzykiem, basistą, kompozytorem, realizatorem nagrań, producentem, znanym m.in. z grup Index, Aurora, Noah-Noah, Restrykcja, Reflection, Flashback, 1984.

 / Fot. mat. prasoweChoroba przyszła nagle. Maciek jest już po ciężkiej operacji kręgosłupa. Wstawiono mu pięć tytanowych implantów. Możliwe, że trzeba będzie zrobić przeszczep szpiku. Są przerzuty do żebra i biodra. Miesiąc temu rozpoczął chemioterapię, gdyż na naświetlania było za późno.Można pomóc Maćkowi poprzez wysyłanie sms-ów help maciek na numer 7248 (koszt połączenia 2.46 z vat) i dokonanie wpłat na konto. Szczegóły na stronie HELP MACIEK http://helpmaciek.org/Dzisiaj w Stodole o godz. 14. odbędzie się konferencja prasowa dotycząca akcji Charytatywnej HELP MACIEK zorganizowanej na rzecz Maćka Miernika. Wezmą w niej udział: dyrekcja i przedstawiciele Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, wiceprezydent Opola p.Krzysztof Kawałko, prezes zarządu Polskiej Fundacji Muzycznej Tomasz Kopeć, przedstawiciele TV Kino Polska Muzyka, CGM, Walter Chełstowski – założyciel legendarnego Festiwalu w Jarocinie a także artyści (m.in. Paweł Kukiz, Igor Czerniawski, Robert Gawliński, Ramona Rey) i organizatorzy koncertu.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Komentarz został ukrytyrozwiń
greta
  • greta
  • 18.11.2011 11:49

Oby Maćkowi się udało...trzymam kciuki. Chiałabym mu jakoś przekazać żeby zgłosił się do Medigenu, najlepszemu polskiemu ośrodkowi doboru dawców (i jedynemu z dostępem do europejskiego systemu doboru dawców na żywo, zamiast w miesięcznych aktualizacjach).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.11.2011 17:05

Wysłałam...

Komentarz został ukrytyrozwiń
OC
  • OC
  • 17.11.2011 14:36

życzę mu powrotu do zdrowia.

Tylko czemu jako artysta, producent, który pewnie dobrze zarabiał nie wykupił sobie ubezpieczenia?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Właśnie wysłałem sms - a. Zachęcam innych!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.