Facebook Google+ Twitter

Urban: Dzisiaj sport jest religią silniejszą od katolicyzmu

Jerzy Urban powiedział, że państwo powinno umożliwić kibicom odprowadzanie podatków, które później trafiałyby do ich ulubionych klubów. W opinii naczelnego "Nie", fanatyczne zainteresowanie sportem jest również rodzajem religii.

Według Urbana to samo powinno być ze związkami humanistycznymi, ateistycznymi, nacjonalistycznymi itp. Były rzecznik prasowy komunistycznego rządu uważa, że odpis z podatku dla katolików powinien wynosić 0,4 proc.
Obecny w studio Radia TOK FM, prof. Stanisław Obirek stwierdził, że należy skończyć z lepszym traktowaniem Kościoła. W demokracji nie powinno być bytów uprzywilejowanych ze względu na poglądy.
Jerzy Urban zwrócił również uwagę na agresywny ton, z jakim hierarchowie kościelni wypowiadają się na temat likwidacji Funduszu Kościelnego. Nie jest on w jego przekonaniu przypadkowy: "Nawet w sprawach religijnych tak nie mówią, tylko wtedy, kiedy chodzi o ich pieniądze"- powiedział Urban.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

AAA
  • AAA
  • 21.03.2012 10:22

Gucio ty flecie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 20.03.2012 19:59

Panie Urban, fajna ta pańska "religia" a Grzesio Lato i Zdzisio Kręcina to co??Chyba arcykapłani?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 20.03.2012 19:56

Urban sportowiec.Bardzo ciekawe.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gucio
  • gucio
  • 20.03.2012 18:49

pan jerzy urban ma po prostu prawde.ksieza jesli idzie o sprawy religijne to przymruzaja oczy odpuszczaja grzechy robia sobie z wiary i kosciola kabaret.grzechy moze odpuscic jedynie Pan Bog i to na sadzie ostatecznym.odpuszczanie grzechow przez ksiezy to oszustwo kosciola katolickiego jakiego w innych religiach nie ma.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 20.03.2012 18:41

Urban ja opuści ten świat ,to mu pewnie miłośnicy narobią na grób!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 20.03.2012 18:39

To ta Qurawa jeszcze żyje ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
jadzia
  • jadzia
  • 20.03.2012 18:34

Jerzy ty myślisz,że jesteś mądrzejszy od Stwórcy ,myślisz że jesteś taką gnidą bo tak chcesz.Taka gnida jest potrzebna w przyrodzie,ale dlaczego, to ty nigdy nie będziesz wiedział.Nie pisz tyle w sieci bo sobie pazurki połamiesz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 20.03.2012 18:21

To niby teraz pan Jerzy Urban jest cool i warto gościa słuchać z uwagą ?
Sorry Winetou ! ale jak już pan redaktor i rzecznik prasowy w jednym chce zaistnieć w popkulturowych mediach to co najwyżej w pierwszoplanowej roli "shitting , nie mylić z sitting , bull".
Orły post mortem 2666 murowane.
Mk