Facebook Google+ Twitter

Urbanator Days już po raz ósmy. Warsztaty muzyczne w Warszawie rozpoczynają się 3 października

3 października w Warszawie rusza 8. edycja Urbanator Days, cykl warsztatów muzycznych z udziałem wybitnych jazzmanów z całego świata. Organizatorem jest Michał Urbaniak.

 / Fot. youtube/print screenUrbanator Days to wyjątkowe w skali światowej wydarzenie, podczas którego wybitni artyści sceny jazzowej prowadzą zajęcia dla utalentowanych młodych muzyków. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista i kompozytor.

Do tegorocznej, ósmej już edycji warsztatów Urbaniak zaprosił takie gwiazdy jak Mika Urbaniak, Troy Miller, Femi Temowo, Otto Williams, Andy Ninvalle.

Pierwszego dnia warsztatów muzycy zapoznają uczestników z najważniejszymi muzycznymi stylami: soulem, bluesem, nowoorleańskim jazzem, fusion, rapem i hip hopem. Stopień wykształcenia muzycznego, jak podkreślają organizatorzy, nie jest ważny. Liczy się pasja i swobodne dzielenie się swoimi pomysłami. Drugiego dnia uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zagrać na jednej scenie z gwiazdami Urbanatora.

Przyjdź na Grand Festival RÓBREGE3 października warsztaty odbędą się w Ośrodku Kultury im. Stefana Żeromskiego, a dzień później w Amfiteatrze Parku Sowińskiego.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie za pomocą aplikacji na fanpage'u Urbanator Days lub na stronie internetowej.www.urbanatordays.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.