Facebook Google+ Twitter

Urbancard w legitymacji studenckiej

Od 1 września wrocławscy studenci mają możliwość zintegrowania Urbancard z legitymacją studencką. Oznacza to, że legitymacja będzie jednocześnie biletem okresowym MPK.

Urbancard Wrocławska Karta Miejska jest nośnikiem, na którym kodowane są bilety niezbędne przy poruszaniu się komunikacją miejską. Papierowe bilety okresowe można kupić do 30 września, potem odchodzą w odstawkę.

Żeby otrzymać Urbancard należy złożyć wniosek. Studenci jednak od 1 września mają możliwość zintegrowania karty z legitymacją studencką. Oznacza to, że legitymacja będzie jednocześnie biletem okresowym MPK. Żeby móc posługiwać się legitymacją jako biletem, należy udać się do nowo otwartego punktu w budynku D20 na terenie Politechniki Wrocławskiej.

Zintegrowanie Urbancard z elektroniczną legitymacją studencką stało się możliwe dzięki porozumieniu zawartym pomiędzy Miastem Wrocław, Politechniką Wrocławską oraz Mennicą Polską. Dzięki temu studenci nie będą musieli nosić przy sobie kolejnego dokumentu, a legitymacja studencka stanie się narzędziem wielofunkcyjnym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.