Facebook Google+ Twitter

Urbański chciał 50 tys. zł - TVN mu podziękował za "taki taniec"

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2007-09-07 18:21

Na kilkadziesiąt godzin przed początkiem emisji szóstej edycji „Tańca z gwiazdami” TVN podziękował współprowadzącemu program Hubertowi Urbańskiemu. Miejsce u boku Katarzyny Skrzyneckiej zajmie Piotr Gąsowski.

Hubert Urbański i Katarzyna Skrzynecka podczas jednego z odcinków "Tańca z gwiazdami". / Fot. AKPAO co poszło? – Przyczyną jest brak porozumienia co do warunków finansowych – tłumaczy oficjalnie rzecznik TVN Karol Smoląg. Kontrakt Urbańskiego z TVN skończył się w sierpniu. W ostatnich dniach trwały negocjacje prezentera ze stacją.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, strony nie mogły dojść do porozumienia, a tymczasem zbliżała się pora emisji kolejnej, szóstej już edycji sztandarowego programu TVN „Taniec z gwiazdami”. Podobnie jak poprzednio, program miała prowadzić para: Hubert Urbański i Katarzyna Skrzynecka.
W piątek Urbański zagrał va banque – przez prawnika przysłał propozycję „nie do odrzucenia”. Według naszych informacji, miał zażądać 50 tys. zł za każdy odcinek programu (do tej pory dostawał ok. 30 tys.). Liczył, że pod presją czasu stacja przystanie na takie warunki.

Jednak „oferta” Urbańskiego wyprowadziła z równowagi dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka. Błyskawicznie odesłał prawnikowi Urbańskiego informację, że stacja rezygnuje ze współpracy z jego klientem. Z Urbańskim nie udało nam się wczoraj skontaktować. Urbański pracował w TVN od ośmiu lat. Prowadził popularny teleturniej „Milionerzy”, programy „Dla Ciebie wszystko”, „Jestem, jaki jestem” a ostatnio pięć edycji „Tańca z gwiazdami”. Jeszcze w piątek TVN znalazł następcę Urbańskiego w tym programie. Został nim aktor Piotr Gąsowski, który ostatnio w telewizji publicznej prowadził program rozrywkowy „Dubidu”. Szósta edycja „Tańca”, w której rywalizować będą m.in. posłowie Sandra Lewandowska i Krzysztof Bosak, rusza w niedzielę o godz. 20.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

50 tysięcy za program? nieźle...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.