Facebook Google+ Twitter

Uroczyste obchody Dnia Kobiet w Wyczechach

Kwiaty, słodkości, występy artystyczne to tylko część niespodzianek, które przygotowali mężczyźni z Wyczech dla swoich pań z okazji Dnia Kobiet. Wspólne śpiewy, niezwykle miła atmosfera na stałe pozostaną w pamięci uczestniczek uroczystości.

Sokrates i Darwin dyskutują o kobietach / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoUroczyste obchody Dnia Kobiet w Wyczechach / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoPoniedziałkowy wieczór pozostanie w pamięci szczególnie pań z Wyczech, które uczestniczyły w lokalnych uroczystościach związanych z Dniem Kobiet. Na zaproszenie rady sołeckiej, członków komitetu obchodów 650-lecia istnienia tej niewielkiej wsi na Pomorzu odpowiedziało ponad 70 pań. Uroczystość odbyła się w miejscowej świetlicy. Organizatorzy przedsięwzięcia stanęli na wysokości zadania.

Kawa, herbata, kwiaty i słodkie niespodzianki nie były jedynymi atrakcjami tego przesympatycznego spotkania. Z wielkim aplauzem został przyjęty występ zespołu muzycznego, który nosi tajemniczą nazwę Tercet K. Członkami grupy są Mateusz i Michał Kozłowscy, a także pan Krzysztof Kozioł, który jest nauczycielem muzyki w miejscowej szkole podstawowej. Wielkimi brawami za swój występ zostały również nagrodzone Monika Sitek i Roksana Szymaniak, które wcieliły się w rolę Darwina i Sokratesa. Prowadziły one iście sokratejską dyskusję na temat roli kobiety w życiu mężczyzny.

Najpiękniejsze było to, że miejscowi mężczyźni podjęli się trudu przygotowania uroczystości. Nie dość tego - odśpiewali również chóralne "Sto lat" na cześć wszystkich przybyłych kobiet.
Wielu z nich doskonale radziło sobie z obsługiwaniem pań. Wspólne świętowanie i śpiewanie zapewne na stałe pozostanie w pamięci uczestników tego niezwykłego wydarzenia. I szkoda tylko, że panowie przypominają sobie o swoich kelnerskich umiejętnościach jedynie 8 marca. A może się mylę?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.