Facebook Google+ Twitter

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Atos we Wrocławiu już w środę

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-02 16:47

Atos, międzynarodowy lider usług IT ogłosił, że otwiera w środę nową siedzibę dla swego oddziału we Wrocławiu. Nowe biura mieszczą się we Wrocławskim Parku Biznesu, ul. Wołowska 10. Na uroczystym otwarciu pojawią się m.in. władze Miasta.

Nowa siedziba we Wrocławiu, gdzie mieści się Consulting & System Integration Global Delivery Center Europe (C&SI GDC EUR), to wynik dynamicznego rozwoju grupy Atos w Polsce.

W Polsce Atos działa od 2000 roku specjalizując się w usługach IT dla sektorów: publicznego, przemysłowego, telekomunikacyjnego, mediów i użyteczności publicznej oraz finansowego. Strategia Atos to nieustanny rozwój w kierunku ciągłego dostosowywania portfolio firmy do zmieniających się potrzeb naszych klientów. W ramach grupy Atos w lokalizacjach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i Toruniu pracuje dziś blisko 4000 osób, z czego ponad 1500 dołączyło do Atos na przestrzeni ostatnich 2 lat.


W ramach C&SI GDC EUR pracuje dziś ponad 500 osób, z czego blisko 300 w nowej siedzibie we Wrocławiu. Obecnie zespół zatrudnia specjalistów w technologiach takich jak Java, SAP, Microsoft, Oracle czy Business Intelligence. Rozbudowuje również zespoły kompetencyjne 
z obszaru Project Managementu. Zespół C&SI GDC EUR odpowiada za koordynację pracy zespołów nie tylko w Polsce, ale również na Słowacji, w Czechach, Rumunii, Chorwacji i Bułgarii. Co roku w jednostkach Global Delivery w Polsce tworzą się kolejne centra kompetencyjne dla obszarów będących przyszłością światowego IT. Dlatego dynamiczny rozwój GDC na szeroką skalę to również trwający na bieżąco intensywny proces rekrutacji.

W latach 2012, 2013 i 2014 Atos w Polsce został trzykrotnie nagrodzony certyfikatem Najlepsze Miejsca Pracy, dwukrotnie zdobywając trzecie i raz drugie miejsce w rankingu Great Place to Work Institute. Intensywnie zwiększając zatrudnienie, Atos niezmiennie dba o najwyższy poziom swoich usług, stwarzając jednocześnie jak najlepsze warunki do ich świadczenia.

„Atos pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw przyszłości. Wierzymy, że połączenie ludzi, technologii i biznesu to najlepsza droga do postępu. Oferujemy nowoczesne spojrzenie na IT, łącząc lokalną wiedzę z globalnym doświadczeniem. Kształtujemy trendy IT, a jednocześnie pomagamy naszym Klientom wdrażać je w odpowiedzi na dynamiczne zmiany rynku, tworząc przedsiębiorstwa przystosowane do wymogów nowoczesnej gospodarki. Tak postrzegamy naszą rolę, jako technologów biznesu” – Dariusz Baran, Country Manager Atos Poland Global Delivery Center.
(Mariusz Hoffermann)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.