Facebook Google+ Twitter

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w WTZ w Sławnie

Kochani Seniorzy – Babciu i Dziadku spotykamy się jak co roku w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sławnie z okazji Waszego święta.

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w WTZ w Sławnie / Fot. Tomasz ParafiniukPragniemy Wam gorąco podziękować za przybycie, za dar miłości, poświęcony nam czas, okazaną bliskość i cierpliwość w odkrywaniu piękna a także wielkości otaczającego nas świata. Jesteście naszymi nie ocenionymi skarbami w świecie, krótkich, sporadycznych kontaktów i szybkiego tempa życia. Ofiarowujecie każdego dnia nam swoją radość, życiową mądrość i sprawdzone sposoby na zaradzenie każdemu złu, kiedy nasi zapracowani i zmęczeni rodzice walczą o godne życie w niesprzyjających warunkach. Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w WTZ w Sławnie / Fot. Tomasz Parafiniuk

Nasze wspólne zabawy, spacery, wspólna lektura przy kubku kakao i szarlotki, gotowanie ulubionych potraw i ciast - bez szczególnych okazji. To właśnie Wy zamieniacie zwykły dzień bez powodu w święto a także wpajacie poprawne zasady moralne, wiarę. Przekazujecie nam znajomość dziejów naszej rodziny, poczucie obowiązku, Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w WTZ w Sławnie / Fot. Tomasz Parafiniukpracowitość, silną wolę i miłość do ojczyzny oraz radosne spędzanie danego nam czasu, który tak nieubłaganie ucieka. Uczycie nas cenić każdą sekundę przeżytego dnia.

To dzięki Wam utrzymujemy kontakt między pokoleniami, dbamy o tradycję i historię, nie boimy się wkraczać w dorosłość, a następnie normalną kolejnością rzeczy przygotowujemy się do „jesieni życia” i widzimy jaki to piękny, bezcenny, zwolniony czas, który można przeznaczyć na własne przyjemności i rozwój intelektualno-duchowny. Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w WTZ w Sławnie / Fot. Tomasz Parafiniuk

Wasze święto nie ma długoletniej tradycji jednak jest jedną z ważniejszych dat w naszym kalendarzu i z niecierpliwością oczekujemy tego wydarzenia. Nikt i nic nam nie zastąpi tego dnia i Waszej obecności w naszym życiu. W tym dniu możemy wyrazić naszą wielką wdzięczność za Wasz trud i oddanie oraz wszystko to, co od Was cały czas otrzymujemy. Pragniemy Was uhonorować i złożyć wyrazy szacunku, zaprosić do wspólnej zabawy i otoczyć naszą troskliwą opieką.

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w WTZ w Sławnie / Fot. Tomasz ParafiniukWasze wdzięczne wnuczki i wnukowie

Uroczystość, pokazywana na zdjęciach, Dnia Babci i Dziadka odbyła się dnia 21 stycznia o godzinie 11.00 w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Sławnie przy ul. Chełmońskiego 30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.