Facebook Google+ Twitter

Uroczystości 2 maja - defilada we Wrocławiu

W Święto Flagi Państwowej we Wrocławiu przedstawiciele najwyższych urzędów miasta i województwa odebrali uroczystą defiladę oddziałów wojska i policji. Czy święto patriotycznych symboli, wprowadzone w 2004 roku zyska kiedyś na popularności?

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Janina Bieleńko
Fot. Janina Bieleńko

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Bardzo dobra fotorelacja, a najlepsze uważam te zdjęcia z bagnetami. *5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz rozumiem, dlaczego moja młodzież, będąca w tym czasie we Wrocławiu powiedziała: - My też oglądamy fajną imprezę. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za komentarze. Co człowiek, to inny punkt widzenia. Myślę, że wiele możemy sobie przekazać. Zapraszam do dyskusji o fotografowaniu. Będzie mi bardzo miło polikwidować niektóre znaki zapytania. link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajna fotorelacja. Ja też miałem problem ze zdjęciami z tego święta. Stałem 200 metrów od centrum wydarzeń w kilkutysięcznym tłumie gapiów. Czasami trzeba się mocno nagimnastykować, żeby trafić w twarze. A swoją drogą: zdjęcie z bagnetami bardzo mi się podoba. Miałem dobre miejsce, ale mnie z braku akredytacji pogonili...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcia dla mnie są ok,takie właśnie nie wyszukiwane specjalnie a oddające to co obserwowane

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) Za patriotyczne ujęcia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Janino, jeżeli już, to twarze. Nie staraj się wybrnąć z nieporadności niepoważnymi insynuacjami. Co się zaś tyczy harmonii, szyku, dyscypliny przemarszu, prezentacji broni, ostrzy bagnetów i insygniów, to korzystniej jest pokazać to z właściwej perspektywy, czyli z przodu. Wątpię abyś oglądała telewizję czy film w kinie, tyłem do ekranu. Jeśli urzekły Cię żołnierskie, jędrne pośladki i nienaganne sylwetki ich pleców, do czego masz oczywiście prawo, to tytuł Twojej relacji powinien brzmieć - " Defilada bez twarzy, czyli tylno-boczna". W zeszłym roku też "robiłem" defiladę, poświęcając na to 4 godziny i ukazałem jej różne perspektywy. Nieskromnie polecam link

Janie, oczywiście że, Wiadomości to nie galeria sztuki, ale fotografia czy tego chcesz czy nie, do sztuki się zalicza, i chociaż w minimalnym stopniu należy się jej poprawność. Ukazanie bądź co bądź ważnej uroczystości, przepraszam za wyrażenie - od dupy strony, niczego nie dostarcza, poza niesmakiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiadomości to nie galeria sztuki. Tu najważniejsze są fakty i autorka ich dostarczyła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesują Cię buzie żołnierzy? Mnie bardziej harmonia, szyk, dyscyplina przemarszu. To robi na mnie wrażenie a także prezentacja broni, ostrza bagnetów, insygnia. Dziekuję za komentarz. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trochę słabiutkie zdjęcia. Foto 4, 6, 7, zresztą wszystkie te, na których postaci uchwycone są od "tylca", to nieporozumienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.