Facebook Google+ Twitter

Urodzinowy prezent Mariuszka

Znany już Państwu Mariuszek ze Zgierza, oczekujący na przeczepienie serca w niemieckiej klinice w Giessen - marzył o samochodziku zdalnie sterowanym. Znajomi i przyjaciele postanowili spełnić jego marzenie.

Mariusz / Fot. Edyta StępniakUrodzinowy prezent dla Mariuszka ustawiła mama Mariuszka ze znajomą na samym środku pokoju. Pięknie zapakowany prezent czekał na jubilata. Mariuszek nie dowierzał.http://www.lightofhope.info/blog-pl.html

Darczyńcom udało się w 100% wzruszyć i zaskoczyć naszego "małego bohatera". Tylko pytał z niedowierzaniem Edytkę: czy to autko? czy naprawdę to jest ten wyśniony i wymarzony prezent?
http://takiblog2.bloog.pl/
Ona jedynie się uśmiechała do synka. Tym razem nasz Mariuszek nie skakał z radości, ale był wzruszony i bardzo, bardzo szczęśliwy.
"Urodzinowe marzenie Mariuszka:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/urodzinowe_marzenie_mariuszka_162878.html
Marzenie Mariuszka spełniło się. Podzielę się z Państwem moim. Bardzo chciałabym, aby rodzina Państwa Stępniak była już na zawsze razem.

Edytka w Niemczech jest sama z synem. Ojciec i brat są tutaj w Polsce. Mam nadzieję, że to marzenie się spełni i nic nie stanie na drodze do szczęścia tej niezwykłej rodziny ze Zgierza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Super Becia ja sie dolanczam do twoich marzeń

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.